Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés közben/mellett...

Leandro87 kérdése:

Testépítés közben/mellett milyen ételeket kell fogyasztani ahhoz hogy működjön az edzés és hogy egészséges legyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
fehér lisztek és cukrokon kívűl kb mindenből arányosan, viszonylag fehérje dúsan, "jó zsírokat"(oliva-, kokusz-, halolaj, omega3) ha jobban érdekel, célodtól függően keress a "szálkásító étrend" vagy "tömegnövelő étrend" szó kapcsolatban a google segítségével. linket is adnék de a gyakori tiltja a lmgtfy-t..
2015. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Drugs bunny - Sárga kapszula


Rövid és egyszeruen megfogalmazott könyv az alapokról.Érdemes letölteni

2015. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Választasz egy számodra szinpatikus étkezési irányzatot, amire a hívői azt mondják, hogy az az "egészséges" aztán kialakítasz vele egy tömegnövelö vagy szálkásító étrendet... Amelyikre éppen szükséged van... Aztán vagy egészséges leszel, vagy nem.
2015. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek irányzatok, csak azért léteznek, hogy legyen mit eladni.
2015. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Béka pl abban a táplálkozási irányzatban hisz, hogy nincsenek irányzatok :) az én étrendem is hasonló alapokon nyugszik.
2015. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért mert ez nem hit :D, hanem tény. https://www.youtube.com/watch?v=JssmmDTaSEA A csávónak érdemes a videóit nézni.


Személyre kell szabni mindenkinek a makróit, és lehetőleg minél jobb minőségben.

2015. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze tudom én, azért szoktam ezt írni amit írtam, mert van akinek működik a vegán tömegnövelés, van akinek a paleo, van aki harcosok étrendjével tolja, van aki csak rizst csirkét meg brokkolit eszik szemellenzővel, de ha megemlítem, hogy vezetek étrendnaplót és az alapján figyelem a mennyiségeket és reakciókat, akkor mindenki kötözködik... Minden "hit" csak aklpr működik, ha a "hit" mögött egy jól összerakott étrend van, az alapanyagolat meg döntse el mindenki magának.
2015. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Low fat és low carb is működik, de a zsír+ch csak akkor pl. ha jók a minőségek.
2015. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!