Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett hogy...

Testépítés mellett hogy oldjátok meg a táplálkozást? Magatok főztök?

Figyelt kérdés

Ugye a testépítés egyik legfontosabb eleme a táplálkozás.


Én heti 3x edzem, de kb az egész életemet a főzés, konyha teszi a munka, edzés mellett. Az edzést nem unom, viszont a főzésbe/sütésbe kezdek már bele fáradni.


márc. 28. 13:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%

9#


Az izmos és szálkás nem ugyanaz. 50kgosan nem vagy izmos, ez tény, ezzel vitatkozni felesleges.. Hacsak nem 130cm vagy mellé, na akkor reális lehet.

márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésre is válaszoljak:


Magamra főzök, vagyis jelenleg nem, mert munka mellett nem lenne időm, de itthon szerencsére megcsinálják mindig és mivel minden nap ugyanazt eszem, nem kell túlgondolni sem.. túró, tojás, csirkemell, zab, zöldség, gyümölcs. Csak ezekből áll jelenleg az étrendem.


Amikor kollégista voltam, akkor 1 hétre megcsináltam a kaját. Itthon megfőztem, volt, hogy 16 adag kaját pakoltam a kolis hűtőbe, hétfőtől csütörtökig simán elég volt. Nyilván, van, aki nem eszi meg a 3-4 napos kaját, de hát ez egy ilyen sport. Nem nyavajogni kell, hanem csinálni.

márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Amikor tudok fozok annyit amennyi kell aznapra. Pl valamilyen teszta felet gyorsan kesz es taplalo. Vagy csirke rizst egyszeru taplalo (rizs magatol megfo keves mosatlannal hust meg akar sutobe teszed vagy egyes boltokba van eleve felvagva azt csak serpenyobe teszed zsirral

Olcso gyors egyszeru taplalo

Neha csinalok mast ha kedvem van

Neha nem csinalok semmit veszek valamit a. Boltba pl szendvicsnek valot azt is kiszamolva mi mennyi benne meg melle magvak tej stb

márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 100%tisztan enned csak 100%sokat hogy izmosodn
márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Magamra főzök. Húsimádó vagyok, imádok húst sütni, egy marha steaket, lacazot, sertésszüzet amiket a legjobban szeretek max. 15 perc alatt megsütök. Étteremben sokszor kapok túl sült steaket vagy lazacot vagy rossz minőségű bélszínt, hátszínt, arról nem beszélve h 5x annyiba kerül. Amit szeretek megtanultam magam elkészíteni, a séf haverom szerint nagyon jól, húsokat perfektre megsütök.
márc. 29. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
3 napi adag csirkemellet vagy darált marhát, főtt tojást és rizst megcsinálok 40 perc alatt előkészülettel, mosogatással együtt. Ha ez teher számodra akkor nem neked való a testépítő életforma.
márc. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
Egy 50 kg-os nő is lehet csupa izom, ha rendszeresen sportol és rendben van az étkezése is.
márc. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Lehet izmos de ne adjon rosst tanacsot hogy rendelgeti itt a fos ettermi kajat meg 50kgra nem nehez enni
márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
80-90kg ra fozni a lenyeg arrol van szó
márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
3500-4000kaloriat rendelgetni sokkal dragabb mint megfozni
márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!