Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek naturálisan el...

Szerintetek naturálisan el lehet érni egy Frank Zane típusú fizikumot? Továbbá esély lehet rá h frank használt szteroidokat? Egyik példaképem és szeretnék róla többet tudni. Nembaj ha "csalódok" benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyra tartom a naturális testépítőket,én is ezt az utat járom igaz még fiatal vagyok de elszánt a testépítés iránt.

2012. júl. 16. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Frank Zane fizikumát naturálban nem lehet elérni sajnos! Igen ő is használt szteroidokat!


ilyen fizikumot lehet elérni naturálban

http://www.youtube.com/watch?v=lQ0gYUU5OGI&feature=plcp


de ez is rengeteg idő és munka eredménye!!!

2012. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

állítólag ez volt az egyik kúrája de ki tudja mennyire igaz


[link]

2012. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bizony használt. Lénárd Lajos fizikumát sem tudja sok ember elérni naturálban , mert ahhoz szerencsés genetika is kell.
2012. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!Picit rossz érzés meg minden. De a lényeg h magamból hozzam ki a legtöbbet tisztán. ja és hogyha a témánál vagyunk napi 2g fehérje és 5g ch elég naponta? (persze test súly kg-onként.)És osztott edzésterv? 4 hónapja teljes test edzést csinálok.váltani szeretnék 15 éves vagyok.
2012. júl. 16. 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen, válthatsz osztottra. Kb. elég, de ha hard gainer vagy, akkor lehet, hogy ennél is több ch kell. Azt majd fogod látni. Amúgy naturálban max. havi 1kg izom amit össze lehet szedni a cikk szerint:

[link]

2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát mikor kezdtem 65kg voltam. Most 72 valamiért lilás foltok jöttek ki a hónalj résznél a mellizom és a váll találkozásánál.Hasra picit fedettebb lettem de a kezem combom vállam nagyon szálkás vagyis szerintem : )
2012. júl. 16. 15:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Piros foltok majd terjedni fognak azokból szép bőrrepedés lesz :)
2012. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
lénárd lajosnak amúgy mekkora a bicepsze tudja valaki?
2012. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ezt így elnézve szerintem el lehet érni jobb eredményeket is naturálban,természetesen tiszteletem Lénárd Lajosnak,de szerintem jobbakat is fel lehet mutatni.
2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!