Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek naturálisan el...

Szerintetek naturálisan el lehet érni egy Frank Zane típusú fizikumot? Továbbá esély lehet rá h frank használt szteroidokat? Egyik példaképem és szeretnék róla többet tudni. Nembaj ha "csalódok" benne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyra tartom a naturális testépítőket,én is ezt az utat járom igaz még fiatal vagyok de elszánt a testépítés iránt.

2012. júl. 16. 15:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mégsem tud senki jobbat felmutatni. :)
2012. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ó dehogynem,nekem még fél év nagyon maximum..;)
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd mutass képet. Érdekes, hogy senki nem tud megközelítőleg sem ilyet felmutatni, aki eddig ezt állította magáról. Ezek a méretek szálkásan értendők. Ha bárki leszálkásít, akkor lepődik csak meg, hogy nem sok maradt belőle. Ez tapasztalat. 26 éve nyomom naturálban.
2012. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
minek szálkásitsak ha így nagyobb vagyok,hasonlóan fogok kinézni,csak nagyobb izomtömeggel
2012. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, arc az van, de majd meglátod, ha leszálkásítasz, hogy messze nem lesz ilyen formád. :)
2012. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nézd meg a szálkás méretet is: [link]
2012. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!