Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ugrálókötelezés lehet...

Az ugrálókötelezés lehet olyan hatékony zsírégető edzés mint pl: a futás? Ha nem is olyan hatékony, de legalább hatásos?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 11:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"a legjobb mozgás a zsírégetésre a futás és én itt be is fejeztem a vitát."


Szövegértés? Én kocogásról beszéltem és az intenzitás mértékről. Nincs vita....

2012. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig, igen kitapasztaltam. A kocogás/enyhe futás nekem nem nagyon okozott megerőltetést(legfeljebb, a hideg az arcomban), miután napi 1-1 órát ugráló köteleztem. Ennek ellenére az ugrálókötél még most is eléggé megdobogtatja a szívem.
2012. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 dirtboy ***** válasza:
0%
a kérdező meg futást írt a kérdésben,akkor meg minek írsz a kocogásról ha futásról kérdeznek?
2012. okt. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 dirtboy ***** válasza:
0%

/A kocogás/enyhe futás nekem nem nagyon okozott megerőltetést/

akkor növeld a tempót ba szd ki


gyorsabban kell futni és kész,intenzívebben ugráló kötelezel mint futsz ennyi rá a magyarázat.


futással és ugráló kötelezéssel is lehet egyaránt kardiózni és aerobozni is,ettől függetlenül a futás a jobb mozgás.

2012. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tényleg a futást kérdeztem, de végül is nem az volt a szándékom, hogy vitát robbantsak ki. Csupán az érdekelt, hogy megéri- e ugráló kötelezni. Am heti 1x szoktam intenzíven futni és 1x kocogni, tehát végül is mind2 érdekelt.

Mindenkinek köszi a válaszokat!

További szép napot :)

2012. okt. 10. 12:00
 16/17 anonim válasza:
Dirtboy, te egy tudatlan idióta vagy, és itt tényleg be is lehet fejezni a vitát.
2021. jún. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Remélem ennyi idő elteltével már rájöttél, hogy a futás bizony jobban megterheli az ízületeket, és még nem is éget el annyi kalóriát azonos pulzusszám mellett, mint a kötél.
2021. jún. 11. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!