Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A láb edzésénél egy nap hány...

A láb edzésénél egy nap hány gyakorlatot csináltok? guggolás az alap. Kitőrés. Láb feszítő és hajlító? Vádlira hogy tudok edzeni? Vádligép nélkül?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kb azokat, amit írtál. Guggolás, lábgép (feszítő, hajlító), kitörés, néha merevlábas felhúzás, egylábas vádli állva (két 10kilós tárcsa egymásra pakolva és arra pipiskedve:) ) kézben egy súlyzóval.
2012. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sznofru ***** válasza:

Én bemelegítésnek a lábhajlító, lábnyújtót szoktam persze normális súlyokkal. Aztán jöhet a guggolás vagy előlguggolás. Levezetésnek meg vagy merevlábút, vagy kitörést csinálok. De van, hogy mindkettőt.


Vádlit gép nélkül meg lehet úgy, hogy ráálsz egy fellépőre és egylábbal csinálod.

2012. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi..szamárvádli az mi?
2012. okt. 11. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
itt megtalálod: [link]
2012. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!