Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5kg 100% Whey Protein Professi...

5kg 100% Whey Protein Professional-tól rendes étrend mellett mennyit tudok felszedni?

Figyelt kérdés
Hány kg jöhet fel rám kb? Napi 2x60g, plusz edzés után ch-val. (heti 3-4 intenzív edzés)

2012. nov. 25. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha a kaja tényleg rendben van, akkor fejlődni fogsz, de előre nem lehet megmondani mennyi fog jönni, ez abszolút egyénfüggő.

Lényeg hogy kaja rendben legyen, plusz egy multivitamin is szükséges. (ha van, nem szóltam)

2012. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom hülyeség megtippelni, de mondjuk ha ismersz olyat aki már szedi egy ideje, vagy egyéb tapasztalat is sokat dob, hogy mégis legyen egy viszonyítási alap
2012. nov. 25. 13:22
 3/17 NagyonGonosz ***** válasza:

Ez egy protein. Kb semmivel nem fogsz többet felszedni súlyban mintha szilárd táplálékból vitted volna be.

Ha kezdő vagy és rendben van az étrended akkor az első évben olyan havi 1kg-ot tudsz nőni.

2012. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ez a mennyiség 2 hónap alatt fogy el, rendes tömegnövelő étrendet tolok (zab, tojás, csirke, rizs, túró) kiszámoltan, plusz kreatinozok és nálam 2 hónap alatt olyan 7-8kg jön fel átlagban, de ennek kb fele víz a kreatin miatt, a másik "fél"-nek meg az egyik fele zsír, másik izom...naturálban havi 1kg a max izomnövekedés lehetséges az első évben, aztán feleződik tovább. Ami ezen felül jön az zsír és víz, ami majd persze szálkásításnál távozik.

Ha gondolok küldök képet.

De ha Te mondjuk régóta edzel, akkor ennyi úgysem fog rád jönni. Vagy teszem azt ektomorf vagy, akkor nagyon csekély mértékben fogsz zsírosodni, max a havi 1kg lesz meg.

2012. nov. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:

2x60g az szerintem sok lesz.

mennyi a súlyod?

2012. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nehezen hízó vagyok, és kb féléve járok edzeni. 74kg vagyok, tehát vékony
2012. nov. 25. 14:19
 7/17 dirtboy ***** válasza:

akkor tényleg sok az a 120g whey prot prof amit naponta fogyasztani akarsz.

nem tápkiegen kell élni nem abból kell össze szedni a napi protein ,azzal csak kiegészíteni kell.

2012. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a 2x60g tényleg picit sok. reggeli zabpehelyhez menjen 1 adag meg edzés után egy dupla adag 50g CH-val.
2012. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dirtboy ***** válasza:

acm1899

az megint megvan 60g


egyébként maradhat ez a 60g csak akkor legalább ne a minimum 2g/tskg protein menjen hanem 2,5g/tskg és akkor már jobb lesz a szilárd kaja és kieg arány.

2012. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De ő 2x60g-ról beszél, az az 120, én meg 3 adagról, ami 90g. Én összességében értettem, hogy sok napi 120g (88g fehérje) tápkieg-szilárd kaja a arányait nézve (ugye neki napi 150g kéne kb). Bár ha nem megy tőle a hasa akkor tolhatja tulajdonképpen, de jobb lenne kevesebb tápkieg és több szilárd kaja.
2012. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!