Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A régi időkben mit fogyasztott...

A régi időkben mit fogyasztottak edzés után?

Figyelt kérdés
A régi időkben mit fogyasztottak edzés amikor még nem voltak tápkiegészítők és ezek mennyire voltak jók?

2013. jan. 2. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tésztát, paprikás krumplit, rántott húst, töltött káposztát, mákos gubát, tökfőzeléket, spenótot stb... és ki mennyire tudott főzni, olyan jó volt.
2013. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Régi időkben nem kellett "ezzés" elég volt végigcsinálni egy aratást, szüretet...
2013. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok húst, tojást és tejterméket fogyasztottak, de egy tejsavóprotinnek edzés után nagy előnye van a gyors felszívódás miatt.
2013. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mi az a régi idő? Csak mert én már 1985-ben is edzettem és már akkor is volt Sportrobi nevezetű fehérjepor amit edzés után nyomtunk.:)
2013. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hű Montez, az nem semmi :) Ízre milyen volt?

Vagy abban az időben, mondjuk a 90-es években milyen tápkiegek voltak itthon pl?

Tök jó ha valaki ilyesmikről tud, én szívesen hallgatom :)

2013. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egész disznót
2013. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egész disznót sosem ettem, mivel ahogy írtam, akkor is volt csirkemell, tojás, túró és protein is. Annyi, hogy most többféle protein van, jóval nagyobb a választék.

Volt régen a Sportrobi, aminek semmi íze nem volt és nulla oldódással rendelkezett. Az egész feltapadt az ember szájpadlására, de legalább volt valami. Pár év múlva lehetett kapni Delta proteint, amiben már tojásfehérje is volt, kicsit jobb ízvilággal bírt.

Utána külföldi cuccokat toltam, pl Weider termékeket.

2013. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!