Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a kondizásban a motivációt?

Figyelt kérdés

Hogyan motiválhatom magam a maximum teljesítményre ?

Hébe hóba néha napján le szoktam menni kondizni de az a baj, hogy nem csinálom rendszeresen.

Beszereztem egy edzés-étrendet is de nem foglalkozok az egésszel olyan intenzívan ahogyan azzal kéne.

Itt most a sportra gondolok. Lemegyek és csak úgy "gyúrogatok" és ez zavar.

Néha megtalálom előjön egy ilyen nemérdekelafájdalom érzés és akkor tolom keményen de ritkán.

Leginkább a lábedzésnél érzem ezt a leszarok mindent és csinálom.

Tudtok valami tippet mondani ?



2013. jan. 25. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél haverral, akkor tudjátok egymást biztatni. De egyébként az is lehet, a gyúrás nem a te sportod, nem mindenki tudja szépen tartani az étrendet, a kondizás türelemjáték, és a szép eredmény elsősorban a kajálástól függ. Az is lehet, hogy más sportot kéne kipróbálnod, ha ez nem megy. Ez tipikusan olyan sport, hogy ha eredményeket akarsz látni, akkor fegyelmezetten kell csinálni.
2013. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hagynám a fenébe a kondit és keresnék valami olyan sportot, ami önmagában is örömet okoz.
2013. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan sportot űzzél amit nagyon szeretsz.Amin jár az agyad mikor sétálsz az utcán vagy lefekvés előtt.Én az edzés előtti fél órába már elkap az az igazi öröm érzés mint 7 éves koromban karácsonykor ajándék bontásnál:).
2013. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem menj el nyaralni vagy 2 hétre akkor feltöltődsz :D
2013. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aikiboxer ***** válasza:
Írj online fejlődési naplót. Minden nap írd fel, hogy mit csináltál. Nekem ez sokat segít. Én hasonló okoknál fogva nem gyúrok, én sem vagyok sajnos elég fegyelmezett, és a súlyzós edzéseket nagyon unnám. De az online edzésnapló sokat segít abban, hogy legalább a saját testsúlyos edzéseket rendesen csináljam. És nem, ne hagyd abba! Edzeni jó dolog.
2013. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok/lányok az értelmes válaszokat.


Jövőhéttől rendszeresen fogok gyúrni, haverral megyek. Az edzéstervünk igaz, hogy más de azért jópárszor lesz olyan, hogy közösen használunk egy gépet.


Nem, nem fogom abbahagyni :)

Az az érdekes, hogy valamikor szeretem csinálni. Nem tudom lehet, hogy csak az eredmény érdekel nem a cselekvés... De én addig akarok edzeni amíg meg nem szeretem ezt az egész életmódot (edzés, kajálás, alvás ritmus...)


Most az elsődleges célom az, hogy egészségesen táplálkozzak, jól nézzek ki és fizikailag valamint mentálisan erősebb legyek. Ez durván fél év. A genetikám is jó a gyúráshoz úgy, hogy szépen kifognak rajzolódni az izmaim. Mindig elhatározom, hogy nyárra kigyúrom magam de sosem jön össze talán azért mert nem szerettem meg eléggé a gyúrást.

Idén most már tényleg jól fogok kinézni!


Melyik online fejlődési naplót ajánlanád erre a célra ?


Köszönöm

2013. jan. 26. 08:07
 7/9 aikiboxer ***** válasza:
Van aki az edzésonline-on vezeti a naplóját, én csak egy sima blogban a blogspoton.
2013. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézz motivációs videókat :D üsd be youtube ba hogy motiváció és nézd végig őket! jah és ez az ember maga a megtestesült motiváció! http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s8j28..
2013. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2013. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!