Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azokon a napokon amikor nem...

Azokon a napokon amikor nem edzek, akkor is kell tomegnovelot inni, es rendesen tomegnovelo etrendet folytatni?

Figyelt kérdés
Edzesek: hetfo, pentek

2013. jan. 28. 11:19
1 2 3
 1/29 dirtboy ***** válasza:
100%
tömegnövelőt inni akkor nem de az étrend az legyen meg és a kiesett mennyiséget pótolni kéne.
2013. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
ha nincs meg az elegendő tápanyagbevitel szilárd kajából akkor mehet simán a tömegnövelő. Én is ittam pihenőnapokon, egy étkezés így könnyebben (és sok esetben olcsóbban) megoldható, mint a szilárd kaja.
2013. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Nem kell tömegnövelőt iszogatni pihenőnap!!

CSAK edzés után indokolt és ajánlott gyors szénhidrátot tartalmazó tápkieg fogyasztása. Ha ezen időponton kívül iszogatsz tömegnövelőt, akkor kockáztatsz egy kialakuló cukorbetegséget+ nagy eséllyel abból a cukorból igencsak zsír lesz, mivel pont nem lesz szükséged pihenőnapkor gyors ch-ra. Csak akkor igyad, mikor kiürültek a glikogénraktárak, ez pedig edzés után van.


Tömegnövelő étrend menjen pihenő napon is!

2013. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
minden szénhidrátot cukorrá alakít a szervezet, mert csak így tudja hasznosítani, mellesleg nem minden tömegnövelő van tele cukorral...
2013. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 dirtboy ***** válasza:

akkor csak egyed te másnak meg inkább ne tanácsold,tartsd meg ezt a tuti infót magadnak.


nem tudom te miért szeretsz mindig a széllel szemben hugyozni de rendesen függő vagy.

2013. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
csak nem a sablonos szarságot írom le. Megnézném ti mit esztek meg hogyan edzetek. soha semmi csaló kaja, minden edzésen kipréselitek magatokból a szart is. Az egészséges életmód nagykövetei vagytok valószínűleg, de ami kicsit is eltér a ti véleményetektől azt ki kell irtani. szánalmasak vagytok. montez is nagyban szedi a cikkeket a builderről, de a muszklitímről rendel (és azt ajánlja másnak is) a FACEBOOKON KERESZTÜL!!! Ha akkor császárok vagytok, miért nem csináltok saját oldalt, írtok cikkeket akár a muszklitímmel közösen. Mondjuk azt sem értem mit keres egy ilyen oldalon Molnár Peti (biztos tud róla), amikor a BioTech szponzoráltja... de most nem is ez a lényeg.
2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Minden ch cukorrá alakul. Ja, csak nem mindegy, hogy milyen gyorsan. Nem mindegy, hogy mennyire dobja meg az inzulinszitet.

Ja és dogmatix, tegyél már be képet, hogy mit értél el az okos kajálásoddal. Én is teszek be, 42 évesen, aztán megnézzük, hogy mi újság kisgyerek.

2013. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
és qurvára tévedsz, mert szoktam sciteces és Bioteches cuccokat is venni.
2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Dogmatix91 ***** válasza:
0%
Kérdezz már meg pár testépítőt, hogy tömegeléskor pihenőnapon is megisszák e az adagot vagy nem :D Gratulálok, hogy ilyen szép kort megéltél, ezek szerint 12 éves korod óta foglalkozol a testépítéssel, mert mindig azt hangoztatod, hogy 30 éve csinálod. 30 év alatt azért el kellett volna valamit érni, ha ilyen komolyan veszed, nem csak a gyik-en királykodni. Ilyen, hogy Sciteces meg Bioteches nem létezik. Fiatos autót is veszel, meg Adidasos cipőt? :D
2013. jan. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 dirtboy ***** válasza:

azt sem tudod hogy vágj vissza,mert tudod hogy nincs igazad.


/csak nem a sablonos szarságot írom le/

oké ne írj sablonos szarságot de baromságot se írj.

lehet hogy amit írunk az sablonos de tudod ez a válasz a kérdésre,attól hogy egy kérdést feltesznek 1000x attól még a válasz akkor is ez és nem változik meg csak azért mert sablonos és már sokszor lett írva.


/Megnézném ti mit esztek meg hogyan edzetek. soha semmi csaló kaja, minden edzésen kipréselitek magatokból a szart is./

ez már csak téma terelés.

hogy jövünk mi a képbe?

mi meg mondjuk hogy hogy kéne csinálni hogy jó legyen,a kérdezőt nem kényszerítjük rá,nem állítjuk hogy mi mindent tokéletesen csinálunk/csináltunk de attól még mi nem azt fogjuk tanácsolni amit esetleg mi csinálunk hanem azt amit kéne csinálni hogy ki hozza magából a maximumot.

az meg hogy pihenő napon ne igyon tömegnövelőt nem egy nagy elvárás,egyébként nekem mindegy az én életemet nem befolyásolja ha még is iszik,én azért járok ide hogy segítsek másokon,sokat bal fa szoskodtam kezdő koromban aztán jó lenne ha más nem esne át azon amin én.


/ami kicsit is eltér a ti véleményetektől azt ki kell irtani./

pont hogy te írsz mindig ellen véleményt,nem csak mi írjuk hogy tömegnövelő,gyors ch nem kell csak edzés napon és csak edzés után,ha olvasnál a testépítésről akkor láthatnád hogy minden testépítéssel kapcsolatos oldalon le van írva.

tehát nem csak az én és Montez fejéből patatan ez ki.


/montez is nagyban szedi a cikkeket a builderről, de a muszklitímről rendel/

na ez meg hogy függ össze?

a bodybuilder az nem egy tápkieg bolt nem tudom feltünt e már neked.

ott okosodhatnál kicsit aztán kevesebb dolgunk lenne Montezzel mert nem kéne annyit javítgatni az elbaszott tanácsaidat.

a bodybuilder tele van jó cikkel,sokat lehet onnét tanulni,a muscleteam meg egy tápkiegbolt és neten is lehet rendelni, és jó árban van elég sok termék ezért onnét érdemes venni pát cuccot.

ezen neked mi nem világos?

2013. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!