Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyás/szálkásítás időszakában...

Fogyás/szálkásítás időszakában ti naponta hányszor esztek/isztok fehérje turmixot? Reggel? és mekkorák az adagok? Mindig egyforma?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Reggel protein+zabpehely, majd kb 3 óránként csirke-kis barna rizs-zöldség. Edzés után megy duplaadag protein + BCAA, majd rá 40-50 percre csirke-zöldség. Este pedig sovány túró egy adag proteinnel.

De néha délután 2 körül is leküldök egy dupla adag proteint.

2013. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és hány gramm reggel és hány gramm este a fehérje?
2013. febr. 22. 17:39
 3/19 anonim ***** válasza:
Reggel kb 30g, este 20-25g megy a 150g túróhoz.
2013. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és edzéskor? akkor napi kb 100g kéne? de én azt olvastam a szilád tápanyagól kell meglenni a nagyobb résznek kb 1/4 lehet a por 95kg vagyok !
2013. febr. 22. 19:46
 5/19 anonim ***** válasza:
Kb a harmada a megfelelő, de én beviszem kb a felét tápkiegből. De ez az én hülyeségem, másnak nem kell ezt csinálni. De megy azért napi 600g hús is, szóval nem kevés fehérjét nyomok. Nálam ez vált be.:I
2013. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
oké..köszi
2013. febr. 23. 09:52
 7/19 anonim ***** válasza:
én azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudtok három óránként enni? munka mellett? nekem irodai munkám van, max. elcsipegetni tudok valamit, egyébként csak az ebédszünetben tudok kajálni, főtt kaját még akkor sem ehetek bent. (ja, meg se hűtő, se mikró, szóval vagy a menzán eszek, vagy hideget.) reggeli, vacsora itthon.
2013. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem lehet szerencsére. Van egy kis konyhaszerű vagy inkább egy kis ebédlő és bármikor lemehetek kajálni.
2013. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát nekem nem, sajnos. ehetek esetleg némi kekszet, az pont nem jó, vagy olyan gyümölcsöt, ami nem túl macerás.
2013. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nlunk a "kávészünet" is úgy néz ki, hogy elmegyek a gépig, hozok belőle forró vizet, megcsinálom a kávét, aztán visszaülök a géphez, és elkortyolom. konkrét szünet meg csak egyszer van, ebéd. közben nem mászkálhatok ki kajálni.
2013. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!