Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 193 cm vagyok és vékony.63...

193 cm vagyok és vékony.63 kg. Kiegészítők? Tapasztalt? Meg ilyen kisebb recepteket tudnátok írni kaja?

Figyelt kérdés

Eddig étrend nem érdekelt.Most már van jó étrendem be is tartom három óránként eszek bodybuilder étrend szerint ammi 60 kg től felel meg.


Rész ben nem tudom mit kénne használnom név szerint nem rövid távra hanem hosszú távra tervezem a fitness-t


növekedést gyorsitó?protein?tömegnövelő?aminno?glutamin?vitaminok?növekedési hormon fokozók? pénz van mindenre nyugottan írjatok jó párosítást, ahogy ti is elértétek azt a szép eredményt bármiben ammibes segíteni tudtok azt elmondhatnátok..



2013. ápr. 19. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyorsító? :)

Szóval edzés után vagy protein+ gyors ch (dextróz, carbo x, stb) vagy tömegnövelő menjen. Kell multivitamin is. Később mehetne kreatin is.

Ennyi az okosság, jó étrend mellé elég.

2013. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!