Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Menza kaja nagyban befolyásolj...

Menza kaja nagyban befolyásolja (negatív irányba) a szálkásításomat? Menzázok hogy szálkásítsanak?

Figyelt kérdés
mielőtt belém kötnétek, már sokat olvastam utána, de erre a kérdésre nem találtam választ. forrásom: body.builder.hu. Itt annyit olvastam h fontos a diéta, nem szabad cukrot meg lisztet kajálni. van étrendtervező is, amit használnék, de menzások vagyok. (15/f) A menza kaja egyébként változatos, de szinte minden nap valami cukros vagy lisztes benne! Inkább mondjam le a juniusi fél hónapot. (májusi már ki van fizetve). Vagy hogyan tartsak jó diétát a suli mellett? Mit egyek, ha a menzàn tényleg valami nagyon cukros kaja van? Egyébként az edzés rendben, most CSAK kaja ügyben kérnék segítséget. Előre is köszönöm

2013. ápr. 29. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond le a menzát, és vigyél magaddal suliba normális kaját műanyagdobozba.
2013. ápr. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyan csinálod, akkor nem eszel menzás sz@rt. Ha csak ilyen strandfazon a cél, akkor abba még belefér ha néha nem tökéletes az ebéd, főleg, ha nem vagy hízékony.
2013. ápr. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
var rajtam pár kilo felesleg...
2013. ápr. 30. 06:36
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát hízekony vagyok, van is rajtam egy kis felesleg amit le akarok adni. Ezert dietazok is. Nekem mar az is nagy eredmeny lenne ha "csak" strandfazonom lenne
2013. ápr. 30. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor júniusra már ne fizess menzára.:)
2013. ápr. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!