Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthonra kellene súly de...

Otthonra kellene súly de mivel boltokban túl drága ezért házilag gondoltam ki mit javasol én betonbol gondoltam önteni?

Figyelt kérdés
Ebben kérném a segitségeteket hogy hogyan csináljam ilyen segitségeket várnék köszönöm előre is.

2013. máj. 2. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elmégy valamiféle boltba, veszel műanyag virágcserepet, kiszámolod a térfogatát literben (vagy önts bele vizet, alját dugd be), megszorzod kb. 2,2-vel, megkapod hány kiló.

Ne felejts a közepébe egy csövet is rakni... Kb. kész is.

2013. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó de olyat nem lehet önteni ami ugyanugy néz ki mint a rendes súlytárscsa csak betonbol?
2013. máj. 2. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:

ha vékony kis tárcsákat csinálsz, az könnyebben megreped, eltörik


annak idején bátyám festékesvödörbe öntött betont

bele fém rúd, később pedig lefestette mindkettőt

nagyon dizájnos lett

2013. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az hány kilo volt?
2013. máj. 2. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:

jó kérdés, több, mint 20 éve volt :)


kb. 25 kg lehetett, testvérem pedig 50 vasággyal együtt, így jó sokáig el volt vele

2013. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De olyat nem lehet amugy hogy beton súlyokat fel és leveszem a rudrol?
2013. máj. 2. 22:48
 7/12 anonim ***** válasza:

és menetet mégis hogy gyártanál rá?

anélkül pedig "pörögne" emelgetés közben, nem tudnád úgy leszorítani semmivel, hogy ne tegye

2013. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utsó jól beszél


rúdra mindenképp be kéne ruházz

2013. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

7-esnek:


Te miről beszélsz? Milyen menetet? Meg mi fog pörögni, a súly? Voltál te már edző teremben?


Csak megsúgom, ott nem feltekergetik a súlyokat, hanem csak simán felteszik. És igen, le lehet fogatni, hogy ne essen le egy rugós szorítóval. Szerintem betonból is kiöntheted, csak tegyél bele vasrudat, attól sokkal erősebb lesz. Valami olyasmi kellene mint egy bicikli kerék agy nélkül arra ráönteni a betont. Így a közepén lehet lyuk a rúdnak és tartósabb is lesz. Vagy fogsz egy vászon zsákot, jól megtömöd földdel, annak is van súlya.

2013. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is már lassan egy hete gondolkozok mert valami forma kellene. De az a baj hogy nemtudom hogyha belerakom a rudat hogy fogom levenni a súlyt ha mondjuk kevesebbel akarom csinálni :|
2013. máj. 3. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!