Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tünt el MONTEZ?

Tap bela kérdése:

Miért tünt el MONTEZ?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy kitiltották a fórumról?

De miért?


Pont egy olyan személyiséget, aki nap mint nap segített?

Több 1.000 hozzászólása, véleménye, igazán jó tanácsai hiányozni fog.

Ráadásul végtelen nyugodt, higgadt, és barátságos volt....

Vagy tévedek?



Úgy látom a gyakorikérdések oldalain rotációban, de mindig kb. ugyan azon kérdéseket teszik fel a kérdezők. Edzéssel kapcsoaltos alap információkat, melyekre általában csak úgy lehet megválaszolni, hogy linket teszünk, ahol akár oldalalokon keresztül, igen részletesen leírják a választ. Nincs értelme ugyan azt leírni. Esetleg pár szóval vagy mondattal ki tudjuk egészíteni. A kérdezők másik csoportja konkrét termék után érdeklődik. Ez esetben szintén linket kell beszúrni, ahhoz hogy felhíjuk a figyelmet miért jó vagy rossz, és mit lehetne helyette ajánlani.


Szóval linkeket kell beszúrni! Magyarország kicsi ország, a testépítés területén kevés olyan oldal van, ahol szakmai információt tudunk mutatni, tehát kénytelen az a 2-3 oldal linkje szerepel. Termékek esetében a helyzet már kissé más, de itt sem sok a lehetőség. Ez nem AMERIKA, ahol több ezer oldal linkjét lehetne beszúrni.


Tehát ha azért tiltották ki, mert linkeket szúrkált be, akkor érthetetlen. Ha pedig mondjuk azért, mert trágár, arogáns, sértő, stb. megnyilvánulása lett volna, akkor azt nem tudom elképzelni!!!!


Sajnálom!! A forum egy nagyon jó taggal, és annak tudásával lett szegényebb.


Utolsó kérdésem, ennek akkor mi értelme volt?



2013. máj. 29. 10:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Ráadásul végtelen nyugodt, higgadt, és barátságos volt....

Vagy tévedek?

Hát nem tudom néha nagyon bunkón válaszol. Mások lehülyézése szerintem nem vall nyugodt, higgadt, barátságos személyre :) Mentségére legyen mondva csak akkor csinálja ha valaki nem add neki igazat.

Egyébként a válaszai stílusán látszik, hogy több névvel is regisztrált.

2013. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Deepbassnine ***** válasza:
vannak erre zakkant kerdezok ,feltesznek egy kerdest es ha nem azt a választ kapjak ami megfelel nekik akkor kotekedni kezdenek
2013. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 SSanchez ***** válasza:
94%
11-es, ne írj hülyeségeket, Montez csak 1 néven volt itt...Montez néven, szóval ne kamuzzál itt. Másrészt ha valaki meg akarja magyarázni, hogy felüléssel zsírt égetett a hasáról, annak naná, hogy nem barátiasan válaszol, de ezt meglehet érteni.
2013. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
83%
13-nak igaza van, én is tetem fel egy pár kérdést és normálisan kedvesen válaszolt.
2013. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, volt hogy ideges lett, de én is az leszek, ha valaki leírja hogy nem fejlődik, segítek neki, következő kérdés:nem baj ha heti egyszer berugok? utána, ha inni nem lehet füvezhetek? és a végén megkapom hogy nem értek hozzá, mert ezt mondom.
2013. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Montez, de a nevében ezt vissza kell utasítanom, amit írtál


"

Ráadásul végtelen nyugodt, higgadt, és barátságos volt....

Vagy tévedek?

Hát nem tudom néha nagyon bunkón válaszol. Mások lehülyézése szerintem nem vall nyugodt, higgadt, barátságos személyre :) Mentségére legyen mondva csak akkor csinálja ha valaki nem add neki igazat.

Egyébként a válaszai stílusán látszik, hogy több névvel is regisztrált.

"


Egy részt csak ezzel a nick-kel volt a gyakorin hosszú éve!! A másik az egyik leghiggadtabb, és kopromisszum kereső volt. Ha pedig kiakadt, akkor sok esetben inkább már ne mreagált.


Neki legalább volt NICK neve, rólad még ez sem modható el.

2013. máj. 29. 14:27
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt a több nevet nem értem. Mi értelme lenne két nick névről válaszolgatni? Neki abban van jó?
2013. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, drága 11es, ha valakivel sok-sok kedves és hasznos válasz után - akár olyan kérdésekre is, amiket naponta hatszor feltesznek, hetedjére is normálisan - úgy beszélnek, ahogy néhány tajparaszt megengedte magának, vádolják, sértegetik, akkor szerintem megérthető, ha kissé felmegy benne a pumpa. Avagy mindig az szívja meg, aki önzetlenül segít. Az olyanok miatt, mint te, akik nem képesek a saját nyomoruknál tovább látni. Mi ez, hogy több neve volt?? Mire alapozod ezt a marhaságot, úgy mégis?
2013. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Montez Like :-)
2013. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Montez a király a többi meg mennyen a búsba :) természetesen még mellette vannak nagyon hasznos tanácsadóink azoknak köszönöm :)

nem értem miért tiltották ki aki kitiltotta menjen a faszomba engem is kitilthat

2013. jún. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!