Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó étrendet ír nekem valaki?

Jó étrendet ír nekem valaki?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem kondozni. Nem testépítő kinézetet szeretnék csak megizmosodni(kockahas, stb.). Nem nagyon értek az étrendhez meg ilyenekhez. Ebbe segítene valaki aki ért hozzá hogy mikor miből mennyit egyek ahhoz hogy segítsem az izmosodást. Ilyen tömegnövelőt meg feérjeport ne irjatok mert azt nem fogok szedni/enni/inni.(16 éves fiú vagyok, hetente többször,kb3-4szer fogok edzeni)

2013. jún. 10. 18:08
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ahhoz ,hogy kockahasad legyen ,ahhoz szálkásítani kell. (testzsírtartalmat 12% alá kell vinni) . Ehhez kalóriából kevesebbet kell bevinni ,és jó részét fehérjéből. mellette mehet kardió. tömegeléshez ,hogy izmot szedj fel kalóriatöbblet kell . Fehérjeport vagy akár tömegnövelőt ajánlok nyugodtan. Nem lesz tőle semmi bajod. Ezek nem instant izomnövelő porok. Sem kox vagy steroid ,ahogy akarod.- De sokat segít szálkásításnál a fehérje, mivel olyankor vesztünk izomtömeget is ,nemcsak zsírt.


Nézegesd ezt az oldalt ,és mindenre választ találsz. A legalapvetőbb kérdésekre is.

shop.builder.hu

2013. jún. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!