Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futás + fekvőtámaszozás, a...

Futás + fekvőtámaszozás, a lent kifejtett felosztásban - mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 alkalommal (minden második nap) rendszeresen fekvőtámaszozok (sorozatban: pl. 20-18-15-15-15-10 - igyekszem fejlődni ezen a téren), és emellett ha időm engedi, akkor akár minden nap, de szintén minimum minden második napon eljárok futni is (ha egymást követő napokon megyek, akkor 4 km egyben - vagy 1,5 km x2-es váltásban).


A fekvőtámaszozás után rendszerint elfogyasztok 2 főtt tojást, vagy túrót, vagy csirkemellet, vagy szendvicset (benne sonka, sajt).


A futásra csak a fenti étkezés után úgy 1,5 órával kerül sor.


A futás után természetesen rendszeresen vacsorázom is.


Súlyfeleslegem nincs, inkább csak azért csinálom, hogy jól érezzem magam a bőrömben. :)


Mit gondoltok a fenti "edzéstervről"?



2013. jún. 19. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
ez egy hülyeség
2013. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez is egy vélemény.


Viszont a továbbiakban inkább olyan válaszoljon, aki meg is tudja indokolni, hogy egészségügyileg miért jó vagy éppen rossz a módszer. Köszönöm a segítséget! ;)

2013. jún. 19. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Messze nem edzel meg vele mindent. Valamennyire átmozgat,de nem nagyon. A fekvőzésnek így kevés értelme van. A futás minden mennyiségben egészséges, ha csak jól akarod érezni magad a bőrödben. Végül is csináld, ha más célod nincs vele, de legalább eddz mindenre.

És látom, hogy próbálsz odafigyelni a kajára, de ez így még amit leírtál, semmi.

2013. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Otthoni körülmények között mivel lehetne megmozgatni a többi izomcsoportot. mit ajánlanál?


Itt most az étkezés részt egyáltalán nem fejtettem ki bőven, de egyébként aktívan olvasom az irodalmakat, és próbálom követni az ott leírtakat.

2013. jún. 19. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha van egy helyed, ahol tudsz húzódzkodni, akkor saját súlyos calisthenics, SW, fegyenc stb edzéssel mindent meg tudsz már edzeni. Ha veszel egy kétkezes súlyzót, egy padot, esetleg még emellé egy pát egykezest, guggoló állványt, akkor is teljes skálájú edzést tudsz végezni.
2013. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ebben a témában is lesz mit olvasgatni! :)
2013. jún. 19. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is fekvőtámaszozok csak én kb naponta 120-150-et. Szerintem megéri csinálni csak próbáld nehezíteni rakd fel a lábad mondjuk egy székre :) 2 hónapja csinálom és van látható eredménye xd
2013. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 whiteryback válasza:

Szerintem így is jó.Csak még egészítsd ki pár dologgal. Például: felülés,guggolás,húzódzkodás,tolódzkodás,híd,hasprés stb...

Ez az étkezés minden nap megy vagy csak edzésnapokon? Csak saját testsúllyal edzel? Figyelsz arra,hogy fekvőtámaszozás előtt azaz reggelire,ebédre mit eszel? (Azért írtam az ebédet mert nem tudom mikor edzel.) A reggeli,vacsora és az ebéd általában miből áll össze?

2013. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!