Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kérdésem a következő, hogy...

A kérdésem a következő, hogy 30. 000ft-ból kilehet hozni 1 hónapra kaját?

Figyelt kérdés

Beleértve,tömegnövelő,fehérje. (Tömegnövelésre)

Hogyan tudnék spórolni,de azért úgy hogy valamennyit fejlődjek is.

Húsokra értem,tejtermékekre,tojásra,tésztafélékre,gabonára,zöldségre,hüvelyesekre.gyümölcsökre,olajos magvakra,zsiradékokra.



2013. jún. 22. 01:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nekem 60 kilóra kijön kb havi 25000ből 30000ból pedig biztosan.
2013. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-es ezt honnan szűrted le, hogy ektomorf lenne?:)
2013. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Baromság, minthogy 30 rugóból menni fog neki a tömegnövelés? Vagy mégis mi baromság?


Hogy vágnám ki a kedves kis nyelvecskédet egy rozsdás csavarhúzóval. Na ez milyen műtét lenne.

2013. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy 60 kilós férfi létére brutális anyagcserével rendelkezik ezért bőven 5g per testsúlykg fölé kell emelni a ch bevitelt és fontos a telítetlen zsírok(olajok) bevitele.Ha nem zabál ész nélkül, ilyen adottságokkal egyszerűen nem fog nőni, hiába eszik elég fehérjét.


8-as:


"Nem kell sok fehérje, 2g/ttkg alatt is lehet fejlődni. A testünk veszít naponta ~0,3g/ttkg fehérjét, ennyit még zöldségekkel is meg lehet enni, állati táplálékkal meg aztán gond nélkül"-Micsoda baromság ez?Miért kell félrevezetni szerencsétlent?Egy az, hogy a növényi forrásból származó fehérjéket NEM SZÁMOLJUK fehérjéknek.Nem járulnak hozzá a protein bevitelhez.Mivel nem tartalmaznak minden esszenciális aminosavat.Bár kétségtelen, hogy tömegnövelésnél ostobaság 2g/tskg bevitel fölé menni, de az alatt egyszerűen nem éri meg edzeni!Ugyanis a testnek nyomatékos választ kell adni, hogy igenis szükség van azokra az izmokra.Genetikai örökségünk nem engedi meg ugyanis,h nagyra nőjjenek az izmok, mert ez energiaigényes.Tehát kérdező, ha nagyon vékony vagy, zabálj ész nélkül mindamellett, hogy 2g per tskg prot bevitel alá NEM MÉSZ,és a ch beviteled is nagyon magasan tartod.

2013. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

A fizumat pedig hetente kapom. H-P és lehet Vasárnap is.

Így keresnék egy héten 29.500ft.

2013. jún. 22. 16:30
 16/20 A kérdező kommentje:
Ektomorf vagyok,csak megnyugtatok mindenkit.
2013. jún. 22. 16:32
 17/20 anonim ***** válasza:

"2g/tskg bevitel fölé menni, de az alatt egyszerűen nem éri meg edzeni!Ugyanis a testnek nyomatékos választ kell adni,"


Edzeni mindig megéri. Nyomatékos választ fog adni a test, ha nyomatékosan súlyzózik.


Láttál már vega testépítőt, de legalábbis sportolót? Nem is kell olyan sok fehérje a fejlődéshez, ha úgysem építi be a szervezet az izmokba - márpedig nem épít be egy nap nagy mennyiséget, szép is lenne ha minden elfogyasztott grammot beépítene - akkor nagy ráhagyás van a táplálkozásban. Ez valakinek belefér, a kérdezőnél viszont anyagi szorítás van. Ha tud, akkor egyen nagyobb mennyiséget, ez így igaz.

2013. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ebből nekem is komoly problémáim származnak, minden létező kiadást lefaragtam, bicajjal járok stb hogy elég ételt tudjak venni.Engem mezomorf alkattal "vert meg az isten", alapból izmosabb és súlyosabb vagyok az átlagnál, de nekem is sikerült elhíznom.Jelengleg 186 centire 132 kiló vagyok,kb 30 kiló felesleggel.Azt akarod mondani, hogy szálkásításhoz nekem sem kéne megennem 1,5 kiló húst naponta?
2013. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Valaki, valamilyen étrendet tudna ajánlani?
2013. júl. 2. 23:40
 20/20 anonim ***** válasza:

Étrend: sárga testépítő oldal / étrendek

Étrend #2 ketogén tömegnövelő táplálkozás..


Utolsó kérdezőnek: kitől kérdezed? Én azt mondom a legolcsóbb de kifejezetten egészséges és tartható táplálkozás amihez egyértelműen nem kell (nem szabad) 1,5 kiló húst (300g fehérjét) megenni az a ketogén étrend. Hosszan lehetne olvasni arról hogy a testünk mennyi fehérjét veszít egy nap, nem tudom ebben a topikban miket írtunk le eddig, lényeg hogy ha nincs ok az izmok leépítésére (komoly kalóriadeficit, edzés csökkenése, teljes fehérjemegvonás) és a napi elvesztett fehérjét (~0,3g/ttkg) pótoljuk némi ráhagyással (megvan ehhez az ajánlás ketogén táplálkozást tárgyaló komoly cikkekben hogy mennyi az annyi) akkor nem is logikus, hogy a szervezet fogyás közben izmot bontson. Hiszen izom kell mert edzel, energiahiány lényegében nincs, amennyi fehérje mindenképpen távozik annyit bőven pótolsz, az elv az hogy királyság van. Erről olyanokkal kell beszélni akik így csinálják, de ez működik, csak minden tudományterület (legyen az táplálkozás, sporttáplálkozás, testépítés..) megosztó véleményeket, különböző nézeteket szül. Ez nem azt jelenti hogy két ellentétes nézet nem lehet egyformán megfelelő. Szimplán csak 1,5 kiló hús/nap drága, és ha ezt pótolni lehetne zsírral akkor anyagilag tarthatóbb lehetne a szálkásítás. Meg éppen a ketogén táplálkozás számos betegség gyógymódjának bizonyul, de ez most nem téma.

2013. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!