Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A váll-láb párosításnál...

A váll-láb párosításnál milyen gyakorlatokat kell lábra csinálni?

Figyelt kérdés
Mert azért ha az összes lábgyakorlatot végigcsinálom, meg vállazom is, az elég durva. A hát mellé, ahogy eddig a váll volt, mit rakjak, csináljak fele lábat esetleg oda, az izolációsakat?

2013. júl. 26. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy épül fel a heti edzésed?
2013. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha az egész lábadat egy napon edzed meg, az valóban durva. Mellette már nem lehet rendesen nagy izomcsoportot megedzeni. Hasazz mellé, vagy dobd szét két napba a lábat.


Hát mellé ki-ki bicepszet, ki tricepszet szokott rakni.


3 napban edzel, nem 4-ben?

2013. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most csak háromban: hát-váll

mell-kar

láb


has persze mindegyik végén. Csak szeretném variálni, hogy egyik héten így lenne, de mondjuk másik héten meg a vállat raknám össze a lábbal. Azért gondoltam, hogy a háthoz így mehetne a könnyebbik láb: hajlító, feszítő, külső-belső comb, esetleg a merevlábas felhúzás, a tömegelő gyakorlatok meg mennének a vállhoz.

2013. júl. 26. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Guggolás, kitörés és hátsó combra valami: vagy lábhajlítás gépen vagy merevlábas felhúzás. + vádli.
2013. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kar mellel is sok tud ám lenni. A mellel vagy csak a bicepszet vagy csak a tricepszet szokták még edzeni.


Mondok még egy tippet: elég heti 2 has, az egyik edzésből vedd le nyugodtan, máris fölszabadul egy kis idő.


Tömegelő gyakorlatok nincsenek, a súlyzós edzések között nincs különbség tömegelés és szálkásítás alatt. Az étrendben van, és az aerob edzés mennyiségében.

2013. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a lábat teljesen külön edzem mindentől és akkor durván.

Igaz, hogy én 4 naposban vagyok.

2013. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 naposnál még jó hogy külön edzed.:)
2013. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Hát én mellre nem csinálok olyan sok gyakorlatot, mint a fiúk, úgy jó, hogy mellette van a kar, felváltva csinálom a tricepsz-bicepszet. A tömegelő gyakorlatokat úgy értem, hogy a guggolás, kitörés, lábtolás. Ez nekem legalábbis több energiát igénybe vesz, mint egy combhajlítás, tárogatás. Hát igen, négy nap jobb lenne, de nem megy sajnos.
2013. júl. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!