Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14/f elégé alacsony vagyok...

14/f elégé alacsony vagyok 167 cm viszonylag izmos 13 évesen elégé bután elkezdtem 5 kg mos súlyokat használni olyan 1 hétig csinálhattam de álló gyakorlatokat is amivel a gerincet terheltem lehet hogy ez miatt vagyok ilyen kicsi?

Figyelt kérdés
szüleim magasak anyám 172-3 faterom meg olyan 179-180 és a családomban mindenki magas csak én vok pici Alvási szokásaim rosszak 8 és fél orát szoktam aludni

2013. júl. 28. 15:12
 1/7 anonim válasza:
28%

Megmondjam a színtiszta igazságot? Lehet hogy picit durva lesz. Ez azért van mert te egy hülye fas* vagy baz*meg.

Minek gyúrsz 13 évesen?? Edzhetel de akkor is csak a saját súlyoddal( fekvő, felülés megy ilyenek). Itt meg fogol állni a növésbe ha így folytatod. Nekem is magasak a szüleim. 14 vagyok. És 184. A te korodban én már 175 felett voltam. Én pedig rendszeresen sportolok és edzek. De csak a saját súlyommal.

2013. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy hétig edzettél 5 kilós súlyokkal, 14 éves vagy (azaz még javában nem álltál le a növéssel), 8és fél órával pont nem alszol keveset (mondjuk a több nem volna baj) és te képes vagy ilyen hülyeséget úgy elhitetni magaddal, hogy valós félelmed legyen tőle?


Ne legyél paranoid!

2013. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én is a saját sulyommal edzek ezt csak 1-2 hétig csináltam mer ellégé tájékozatlan voltam én is sportolok mint te és igazából én már a 175 tel elégetet lennék és elöbb olvasd el a kérdést mielőtt magyarázol légyszives
2013. júl. 28. 15:28
 4/7 A kérdező kommentje:
2. kössz nemvagyok paranoid ez csak felmerült mer vannak örklödött hátproblémáim és osztálytársaimhoz képest elég alacsony vok persze vannak nálam alacsonyabbak is is és nem szeretnék törpemaradni de a te válaszodat köszönöm
2013. júl. 28. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
5 kilós súlyzócskával nem okozol nagy bajt, azzal kiegészítheted a saját testsulyos edzést. Ettől még nőni fogsz, no para.
2013. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok és 163 cm.Szóval azért nem vagy "olyan" kicsi.Bár,lehet,hogy azért vagyok ekkora,mert 13 évesen már súlyzóztam...De tovább csináltam egy hétnél,persze abbahagytam.
2013. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 whiteryback válasza:
Monteznek igaza van. Nem 30KG-mal kétkaroztál vagy fekvenyomásoztál.Én is néha kiegészítem a saját testsúlyós edzést sulyzóssal,de az én súlyzóm csak 3-4kg ami egyáltalán nem sok! Nyugodtan csináld mindkettőt de neked a legfontosabb a saját testsúlyos legyen mert az még nekünk való!
2013. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!