Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Beválhat ez a gyakorlat? (link)

Beválhat ez a gyakorlat? (link)

Figyelt kérdés

A fenekemet, combomat szeretném először is vékonyítani (zsír), utána pedig formálni kicsit.

[link]

Ezekből a gyakorlatokból csinálom az elsőt, és a harmadikat, minden nap 1x100-at, 1,5-1,5 kg-os bokasúllyal. Használhat ez? Mennyi idő múlva fog látszani az eredmény?



2013. júl. 30. 13:04
 1/7 A kérdező kommentje:
15/L
2013. júl. 30. 13:06
 2/7 A kérdező kommentje:
És mindkét feladatból 100-at--100-at (mindkét lábbal)
2013. júl. 30. 13:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nincs helyi zsírégetés. Nem onnan fogysz, amire edzel. Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4 aerob edzés, pl kocogás, bicaj.

Erősítésre pedig nagyobb terhelés kell, súlyzós guggolás, kitörés, ettől lesz jó forma.

2013. júl. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha ezt csinálom, ettől nem lesz vékonyabb/szebb?
2013. júl. 30. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz, mivel nincsenek helyi fogyasztó gyakorlatok. Mindenkinél genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan, milyen ütemben tud fogyni. Ezt nem tudod irányítani. Izmosítani tudod helyileg, tehát guggolással, kitöréssel, de zsírt nem tudsz irányítottan leadni.
2013. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Merovingii ***** válasza:

Konditeremben , guggolás , futás , biciklizés , és diéta !

ez tuti segít , mivel én is testépítéssel foglalkozok !

2013. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te is? Én is, csak én már 28 éve.:)
2013. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!