Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt ajánlanáto...

Myth28 kérdése:

Melyik tömegnövelőt ajánlanátok. Hogyan kell szedni? Melyiknek az ár/értékaránya a legjobb?

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves vagyok 60kg. Mostanában kezdtem el edzeni és szeretnék úgy 5 kg-ot felszedni. Bementem bodybuilder shoppba és ott a jumbo-t ajánlották (nem tudom melyik fajtáját), de abból a legolcsóbb 10400 Ft-ba kerül. Azon kívül volt még mass is. Igazából nemtudom melyiket kéne megvenni és azt sem tudom, hogy milyen formában mikor kell meginni. (gondolom edzés után) Meg még azt olvastam, hogy a jumboban van kreatin amiről igen csúnya dolgokat olvastam. Remélem tudtok segíteni. Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi.

2013. aug. 7. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrended is legyen és edzés utánra mehet egy jobb tömegnövelő. Pl jumbo-ból a professional ami jobb, mivel abban már van 30%-nál több fehérje. Vagy mhn gainer, volumass 35, brutal gainer, stb.

De a legjobban akkor járnál, ha proteint vennél és edzés után ahhoz tennél gyors szénhidrátot, ol dextrózt.

A kreatinnal semmi baj, az nem kox. Benned is van most is kb 120g. A húsokban is van. No para.

2013. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* pl dextrózt.
2013. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok, kössz! A jumbo professional mennyibe kerül?
2013. aug. 7. 15:27
 4/6 anonim ***** válasza:
A 3,2 kilós jumbo prof az 13 ezer körül van, az mhn gainer pedig 4 kg 11 ezer körül.
2013. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és mondjuk az nem lenne baj, hogyha nem szedném mindennap? mondjuk hétvége két nap pihenő, meg hétköznap mondjuk egy nap szünet szedés nélkül belefér?
2013. aug. 7. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég edzés után is, mivel gyors szénhidrátokat tartalmaznak, nem is célszerű máskor iszogatni. Legyen meg a napi 2g x ttkg fehérje és az 5-6g x ttkg szénhidrát. Ez a lényeg és ez megy szilárd kajából is.
2013. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!