Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves 83kg vagyok és 170-175...

13 éves 83kg vagyok és 170-175cm. Tudnátok nekem segíteni abban hogy otthoni mozgás tervek? (fekvőtámasz, stb. ) Mivel elkezdtem futni nem sokára úszni is akarok eljárni. (A futás a Nyíregyházi erdő bejáratától egészen a Sóstóig).

Figyelt kérdés
Csak hogy mit és mennyit és egy nap hányszor ha nem nagy kérés lenne ez nektek!:)

2013. aug. 9. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a fegyencedzés című könyvet, vannak benne edzéstervek is. Keress rá.
2013. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úristen, inkább orvoshoz kellene menned. én 10 évvel idősebb vagyok és 66 kg
2013. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én eleve ilyen voltam,én valamiért ezt örököltem hogy dagadt lettem.Sokáig voltam soványka gyerek de volt egy időszak amikor baromi gyorsan túlsúlyos lettem.Evvel felesleges megyek orvoshoz.Ő elküld egy másikhoz és ez így folytatódik.És nagyon szépen köszönöm a könyv ajánlást!Rá is keresek :D
2013. aug. 9. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen szálkásító diétád is és kellene heti 3-4 aerob edzés is, pl kocogás, bicaj.


Szálkásító diéta: napi 2,5-3g*testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!