Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők! Csak engem zavar...

Testépítők! Csak engem zavar ez a dolog?

Figyelt kérdés
Nem edzek annyira rég óta és nem is vagyok olyan nagy de látszik rajtam hogy sportolok. A barátaim azért jóval nagyobbak mint én (de ez mindegy). A lényeg az hogy bárhova megyünk az lesz a vége hogy mi "feszengünk". De ha már valakinek sportos teste van a miért ne mutogathatná? Ez az egyik a másik meg az hogy soha sem feszengünk mert mindig szenvedünk hogy szar formában vagyunk.:D És ezzel szemben ha valami kövér ember felvesz atlétát akkor az teljesen elfogadott vagy ha egy elhízott lány rövid gatyát az se szúr senkinek szemet. Ez most hogy van valki magyarázza már el nekem.
2013. aug. 16. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Emberi irigység, ez ilyen.

Amíg nem nő az arcod a felkaroddal együtt, addig semmi gond :)

2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A válasz talán abban rejlik, hogy kevés ember nevezhető testépítőnek. Nem túl sok embernek van igazán szépen, látszólagosan évek alatt kidolgozott izomzata a kondisok körében. Ennek ellenére szerintem vicces, amikor a 20 éves srácok lejárnak 2 hónapja és felveszik az izompólót, hogy mert ők nagy kondisok. Ez számomra és sok más ember számára is vicces és amolyan "ki ha én nem stílus". Ez ugyanaz, mikor egy 20 éves gyerek a Suzukiból kitett karral bömbölteti a zenét, hogy ő mekkora menő. Ha saját maga is vette, ne mondd azt, hogy nem vicces?! Ha nem szeretnél nevetség tárgya lenni, ne mutogasd meg billegesd magad 2 hónap kondizás után. Majd ha 5 év után is koptatod a konditermet (amit kétlek), akkor majd ránézésre is megmondják az emberek hogy na ez igen és kivívod a tiszteletet.
2013. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet mindenkinek megfelelni. Mindig lesznek beszólások. Abban a cuccban legyél, ami neked tetszik.
2013. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok az emberek, akiknek az okoz örömöt, hogy beszólogassanak, úúúúgyis találnak indokot. Na nehogy már szégyellni kelljen egy izmos testet!

Szóval: elmagyarázni nem tudom Neked, miért van ez, és engem is zavar... "Csináld utánam vazze [mármint a testépítést], aztán dumáljál!" - én ezt szoktam válaszolni.

2013. aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt sok kondis van,akik lenézik az átlag testalkatú,vagy vékony embereket,ezért ezt viszonozzák az utóbbiak is.Csak sajnos ez azokon is csattan,akik csak szimplán szeretnének jól kinézni,egészségesek lenni.Másrészt meg az irigység,lustaság:Tapasztalatom szerint ők is vágynak rá,hogy jól nézzenek ki,de megdolgozni érte már lusták.Ezért vannak az olyan szövegek,hogy "Biztos,hogy csak szteroiddal érte el,így könnyű" ezzel azt akarják nyugtázni,hogy valójában a testépítő,sportoló is ugyanolyan lusta mint ők,semmivel sem különb.A kövér ember meg azért elfogadottabb,mert általában nem nézi le az átlag embert,inkább mókás,szerény,így nem kell tőle tartani,meg hát a lusták,irigyek számára azt igazolja,hogy "vele minden rendben van,gyenge az akaratereje,nem sportol,tehát egy szinten van velünk"

Ez van.A tanulság az,hogy tényleg nem lehet mindenkinek megfelelni.Ez egy ilyen világ.Ha szereted a testépítést,akkor csináld,és sz..rd le,hogy ki mit gondol,ezt tudod csinálni.

2013. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!