Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jobban fejlodik a melleizmom...

Jobban fejlodik a melleizmom ha tulsulyos vagyok?

Figyelt kérdés
Sajat testsulyos gyakorlatokkal pl:tolodzkodas szeles fekvo huzodzkodas stb
2013. aug. 25. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fejlődik jobban. A saját testsúlyos gyakorlatok hogy jönnek ide? Nehezebbek lesznek neked, ennyi.
2013. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. De mire gondoltál, hogy zsírból izom lesz vagy arra, hogy így nehezebb a gyakorlat?
2013. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp se előnyös a túlsúly. Aki könnyebb az tud magára tenni súlyt pl. tolódzkodásnál vagy húzódzkodásnál, de megvan az az előnye, hogy le is tudja venni :)
2013. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor a gyakorlatokat vegzem tulsulyal erre gondoltam.mivel sokkal nehezeben tudom vegezni a gyakorlatokat.pl:szeles fekvonel szerintem jobban fejlodne ha tulsulyos lennek mivel tobb sulyt emelnek mint sovanyan de azert nem vagyok biztos benne
2013. aug. 25. 20:34
 5/7 *Glissade* ***** válasza:
Nem, viszont jobban nyírja az ízűleteket a túlsúly.
2013. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy is tudod nehezíteni, pl egykezes fekvő, egy lábas guggolás, stb. Emiatt nem kell elhízni.;)
2013. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 *Glissade* ***** válasza:
De az igazi gyilkos kombi az ha túlsúlyos vagy, gyenge izmokkal ês még hülye is hozzá:)
2013. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!