Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő életmód?

Testépítő életmód?

Figyelt kérdés
Ezen MINDENT értek.amit csak tudtok,2 hónapja edzek, étrend,mit egyek,és miért,mi mire jó.bármi okosság amit ti tudtok.ezen értek edzéshez kapcsolatos,vagy fehérjés kaják,hallottam cukorból nemszabad sokat, ez is érdekelne miért.tehát MINDENT:) köszönöm,megy a válaszokért a (Y)! :)

2013. szept. 11. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ide egy könyvet kellene neked leírni. Szerencsére ezt mások megtették. Google-ba: alapismeretek. Az első találat jó lesz, olvasd el, alul van tovább gomb is. Ha valami utána nem tiszta, akkor kérdezz.:)
2013. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy hogyan kell google-zni,jobban bízok a tapasztalatokban,és sokak tudnak olyat mondani,amit lehet ott nemlátok.tapasztalat.de köszi a seholsemmilyen választ,ment is a negatív. vagy válaszolsz arra amit kérdezek,vagy ne is kommentelj.várom a válaszokat.:)
2013. szept. 11. 20:57
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

csak hogy örülj kiskocsog:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


kezdőknek először 2 hónapig teljes testes 3 napos edzés kell:

[link]


Majd lehet után osztott edzésre váltani. Célszerű először egy kétfelé osztott edzést végezni, un. A-B-A, B-A-B edzésrendszerben:

[link]


Ezután mehet a teljesen osztott edzés, ahol már egy izomra 3-4 gyakorlat is mehet (kisebb izmokra 2-3, nagyobbakra 3-4), így egy héten egy izomcsoportra már csak egyszer edzünk, hogy megfelelően tudjunk regenerálódni.

Naturálban maradjunk 3 vagy 4 napos edzésnél:

[link]

[link]


Edzés után protein + gyors ch.

Kell még multivitamin és. és ha minden okés, akkor mehet kreatin is, ha marad lóvé!

2013. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
köszi a mínuszt, ha te ebben éled ki magad, ne zavarjon, hogy segíteni akartam!
2013. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 sativus ***** válasza:
Nemfog neked senki se leírni egy regényt.. Amúgy mit csináltál 2 hónapig ? Csak értelmetlenül pakolgattad a súlyokat ?
2013. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most meg mi bajod van kérdező, ha ennyire null szintű a tudásod, akkor most ollózzuk be neked az alapismereteket vagy a sárga kapszulát? Nem mindegy, hogy itt olvasod el, vagy ott?


Tapasztalat kell? Mondok én neked!


Van az egyik típus, aki nem is kezd neki, amíg el nem sajátította a szükséges tudást legalább alapszinten. Türelmes, tudatosan edz, és fejlődik. És van a másik, durrogó, okoskodó, lusta, arrogáns, önfejű, makacs, vagy minden egyben, aki elvileg MINDENT meghallgat (Y), aztán meg fennhéjázik egy válaszon. Majd vaktában próbál testet építgetni. Na ő általában nem fejlődik, nem érti miért, sokszor fel is adja, aztán jön ide névtelenül nekünk offolni.


Gondolom rávezető edzésed meg edzésterved sem volt, hanem egyből durr bele a terembe az összes gépen végig ahogy épp esik, azt jólvan.

2013. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Penszy válasza:
:D
2013. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem edzéstervet,hanem kisebb tudnivalókara gondoltam.ilyen 'tudta-e' részekre.mi mire jó,ez meg az..kis infónak:) de látom a sok gy.kér erre se képes. nem értem,ha nem tudtok értelmes dolgot mondani,miért kommenteltek,miért lenne nehéz ebben a szutyok országban a másiknak segíteni egy kicsit.tipikus..

lényeghez térve,hallottam pl..hogy izomlázra rágyúrni jó, mástól meg hogy inkább pihenőt tartani. és ilyen kis infók érdekelnének,és nem edzésterv, okoskám az nekem is van, készítettek nekem, megyeget.csak azért tisztában szeretnék lenni a kondin kívüli életmód/kisebb dolgokról.köszönöm,és most LÉGYSZIVES moderáltan választ kérnék.köszi.

2013. szept. 12. 19:09
 9/13 A kérdező kommentje:

ddrake,DE. volt edzőm is, aki betanított.itt mint ahogy leírásban írtam nem EDZÉSTERVRE van szükségem (bocs hogy elmondom megint de gyö.kerek vagytok..) ERGO, csak a kondin kívüli,kis érdekes dolgok érdekelnének:)

de ha ennyit sem lehet kérni már, hogy segítsetek egy emberen,akkor az emberek lassan megértek a kihalásra. egy szimpla kérdésre se megy a válasz kötözködés nélkül. gratulációm,aki meg még tudja komolyan venni,annak megköszönném az ilyen válaszokat:)

2013. szept. 12. 19:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Elmondták, hogy ez nem úgy működik, ahogy te elképzeled, ha tetszik, ha nem. Szokd meg. De sok sikert a továbbiakban ezzel a hozzáállással.
2013. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!