Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti miből állítotok össze egy...

Ti miből állítotok össze egy csirkés szendvicset valamint?

Figyelt kérdés
Tömegnövelés alatt vagyok, pihenőnapon ha délutánonként iszom 1 fehérjeturmixot akkor ne tegyek bele semmi ch-t ugye?
2013. szept. 26. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: csirke+tk kenyér+paprika/paradicsom De jobb' szeretem az apróra vágott csirkét és rizst lapátolni :)

2.: pihenőnapon gyors ch nem kell bele semmiképp, összetett ch csak akkor, ha nem tudsz eleget kajálni ugye.

2013. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Én így csináltam: tk kenyér (sütöttem), bele egy tojás szeletelve, plusz csirkemell. Napi két ilyen szendvics ment (suli), ezzel a napi sárgája mennyiséget le is tudtam.

2. Ch mennyen mellé de ne gyors.

2013. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Hogyha a délutáni turmix kaját vált ki akkor szerintem mehet bele valami lassan felszívódó szénhidrát, de én első körben csak ilyen 30grammot raknék bele.
2013. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 étkezés: 4 szelet tk kenyér ( olyan ami tényeg az) rbben van 56 g ch

100 g csirkemell vékonyra szeletelve.

1-2 evőkanál dijoni mustár

1-2 szelet zsirszegény sajt

Ezt mind össze majd be a 3szögszendvics sütőbe.

2013. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. ahol szoktam venni a húst ott láttam múltkor egy olyan csirkesonkát aminek 96%-a csirkemell, az ár alapján el is hiszem, viszont szerintetek valóban lehet az?
2013. szept. 26. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de drága, nem éri meg.
2013. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!