Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen szendvicset vihetnék...

Milyen szendvicset vihetnék majd iskolában?

Figyelt kérdés
:)
2013. aug. 21. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiet csak szeretsz és jólesik. Nem korlátozzák. Sonkás szendvics, szalámis szendvics.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amilyet - elnézést.
2013. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell szendvicset vinni, egyszerű. :)

Illetve ha viszel is, akkor reggel/délelőtt edd meg, ne délután. És barnakenyérből csináld, vagy ne margarinozd/vajazd meg vagy NAGYON vékonyan.


Amúgy több osztálytársam/évfolyamtársam is volt aki yoghurtot hozott vagy kefirt suliba (srácok kefirt mert reggel a boltban vették :D) évfolyamtársnőm meg yoghurtot (ő nem diétázott szimplán szereti a yoghurtot)

és hozott magával egy kiskanalat :D volt hogy heti többször is yoghurtot hozott a suliba (ha poharasat akkor hozott kanalat vagy ivójoghurtot ahhoz nem kell kanál) + gyümit hozott.

Pedig nem diétázott:D csak ezt szerette.


Amúgy vannak lightos yoghurtok én ezeket iszom (jogobella light, activia) pl. a jogobellában 44 kcal/100 gramm van. És ehhez nem kell kanál, mert ivójoghurt, én gyakran ezt tízóraizom, almával.


Vagy vihetsz kis dobozban gyümisalit (szintén olyan osztálytársnőm hozta aki nem diétázott, csak sok gyümölcsfájuk van és rengeteg gyümölcsük és ezt ette tízóraira)


persze ha szendvicset kívánsz vigyél azt, csak edd meg még délelőtt. Délután már ne nagyon egyél szénhidrátot.

És ne szalámit tegyél bele, hanem csirkemell/pulykamell sonkát. Ha lehet a sajtot hagyd ki, vagy maximum mozarellát tegyél bele (a sajtok sok kcalt tartalmaznak)

és RENGETEG ZÖLDSÉGET tegyél bele!! :)

2013. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz nem eszel fehér lisztet,parizert,kecsapot,cukros szemetet,chipszet,tejet,tejtermékeket,gyümölcsöt.
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cass90 ***** válasza:
Gondolom délelőtt elfogy, de a biztonság kedvéért, ha melegebb lesz szeptemberben, akkor az elállósabbakat javaslom. Mondjuk, szerintem a vajas-sonkás, vagy 'vega' vajas-paprikás, illetve ezek sajttal pótolva sem lehetnek problémásak. Én a túl intenzív illatú/ízű változatokat nem szerettem, mondjuk ez vicces, mert nem is eszem kenyeret évek óta. De ha neked bejön, lehet szalámis, májkrémes, sajtkrémes is, vagy vajas-lekváros mondjuk.
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) De azt elfelejtettem írni,hogy délután fogok iskolába járni,és ott mindig éhes vagyok,viszont az ottani szendvicsek brutálisan hizlalnak..
2013. aug. 21. 21:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Kenyérmenteset.

Fogsz 2 salátát, egy szalonnát (vagy valami húst), még zöldséget, összerakod és saláta szendvicset ettél. Ugyan ez jó hallal, tojásos cuccokkal..


Csak, lisztmentes.

2013. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Tegnap olvasgattam,hogy zöldségekkel helyettesítjük a kenyeret,nagyon tetszik.:)
2013. aug. 22. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Kenyérrel kezdték helyettesíteni a zöldségeket :) De igen, mi most már a kenyeret 'helyettesítjük' zöldségekkel.
2013. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!