Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem unalmas tömegnöveléskor a...

Nem unalmas tömegnöveléskor a rizs+csirke kombó az étkezéseknél?

Figyelt kérdés

Oké, lehet tenni mellé mást is, ami dob rajta, esetleg a változatosságon, de az alapétel a rizs meg a csirke.


Nektek nem unalmas ez, hogy tömegnöveléskor napi többször ezt eszitek?



2013. szept. 28. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én tömegelek, de sose nem eszek csirkemellet, ellenben, eszek mindent ami finom.
2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem unalmas, de mehet más hús is, nem csak csirke és ch-ból is krumpli, tészta, tk kenyér, zab, nem csak rizs van a világon.:)
2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak mennyire jó a módszere? :)
2013. szept. 28. 15:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem unom, fel lehet azt dobni: csirkére mindíg más fűszer, rizsre kis mustár...
2013. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

érzem az ízeket a számban , pl csokitorta, csokis fánk, yoghurt, nekem több nem is kell.

mellette kemény edzés megy.

2013. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szergej55 ***** válasza:
Én nem unom, mindig fel lehet valamivel dobni. Előző, te így tömegelsz? Jesszusatyaúristen akkor.
2013. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ma csokinap van, egy minimális fehérjebevitel mellett csak édességet eszek, most ez esik jól.

van mikor csak húst eszek rizzsel, rostélyos(marhából), de azt is meglehet unni.

2013. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző, csinálhatod így, persze, de ne mondd már, hogy milyen jó ez. Kérdező, ilyen étkezéssel nagyon szarul fejlődnél. Rendes étrend kell.


Én pl. majdnem mindennap eszek disznóhúst is, ma meg marhát ettem(először csináltam magamnak steakat, jól túlsütöttem, mindegy..).

A csirkerizs azért jó, mert az egyik legolcsóbb, és egyben a legjobb megoldás.

2013. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
édesség függő vagyok, minden nap megy édesség, persze azért odafigyelek minden másra is, az alap bevitel az megvan, különben összeesnék.
2013. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tömegelés nem unalmas, mert ott lehet félre enni, na a diéta, az már annál nehezebb!
2013. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!