Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már sokszor nekiálltam edzeni,...

Már sokszor nekiálltam edzeni, de pár hét után mindig elfogyott a lelkesedés, hétköznap 5kor kell kellnem ami gyakran nehezemre esett az edzések okozta fáradtság miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem edzek keményen, futni szoktam járni mert focizok, meg itthon súlyzózni, mégis kimerít. hozzáértő véleményét kérem!

2013. okt. 9. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Tűzz ki egy célt magad elé, így lesz motivációd az edzéshez. Én is 5-kor kelek és így edzem már 28 éve. Sosem hagytam ki heteket, mert tudtam, hogy mit akarok elérni. Persze sosem fogom elérni naturálban, de ettől még lelkes vagyok.:)
2013. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 4-5 órakor kelek, a legtöbb napon csak este 6-kor érek haza! És mégis van időm 1 órát edzeni és még tanulnom is.

Figyelj arra hogy jó legyen a kajád, legyen vitamin, és aludd ki magad rendesen.

2013. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!