Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy kezdő kérne segítséget...

Egy kezdő kérne segítséget edzéssel/tömegnöveléssel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem .1 hónapja járok edzeni heti 3-4x az edzéstervem

1. nap mell/váll/tricepsz ez így sok egyszerre?

2. nap hát/bicepsz

3. nap láb/has

Mindegyik izomcsoportra 3 féle gyakorlat és 4 ismétléssel.

Ha így nem jó, jöhet a tanács h lenne jó :D

Edzés utána szoktam inni 1 tömegnövelőt,máskor nem.

Valami vitamint is kellene szednem gondolom ebből tudnátok 1 jót ajánlani?

Naponta hányszor kellene ennem és mit?

Olvastam esténként a sovány túrót, azt magába szoktátok enni,nincs rossz íze? :D

Olvasom mindig a zabpelyhet reggelre, a kukoricapehely miért nem jó?

Puffasztott rizset van értelme ennem "nassolásként"?

Kb ennyi kérdésem lenne, mellesleg 180cm/67.5 kg vagyok..ezen kellene változtatni.

Előre is köszönöm minden segítő választ.



2013. okt. 23. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a híres nemtudommilyen edzésfelosztás(mindig elfelejtem a nevét). Háromnaposnál ez a legkiegyensúlyozottabb, lényege, hogy a nyomó-, és húzóizmokat különválasztod.

12 sorozat bicepszre sok, combra kevés. Ne legyen ugyanannyi, az izommérethez igazítsd a rááldozott melót.


Vitamin: Mega Daily One

Napi 6-7 étkezés. Étrend: [link]


Túró: Én gyümölccsel(barackkal nagyon faja) szoktam, vagy proteinnel(mondjuk most íztelen van, azzal szar).

A zabpehely előnyei: [link]


Pufirizs tök jó nasinak, de számold bele a kajába. És ha fehér rizs, akkor megfontolandó a GI miatt(mondjuk én ektomorf vagyok, szóval leszarom, meg általában barnát eszek).


De olvasd el a sárga kapszulát, mert minél többet fogsz tudni, annál több kérdés fog felmerülni. Ne hanyagold el az infógyűjtést, mert összetett a téma, az említett könyv pedig leírja a lényeget.

2013. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja de várjál. Ha kezdp vagy, akkor 3napos átmozgató, teljes testes edzés kéne!
2013. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már Scitec és multivitamin, akkor a Daily Vita-Mint ajánlom, sokkal jobb, nem kell mellé D-vitamin pótlás (2000(!) NE van benne), csak C meg Ca+Mg, esetleg E, de ezek mind kelle(né)nek a Mega Daily One-hoz.
2013. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!