Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, hozzá értők...

Testépítők, hozzá értők titeket mi motivál a diéta betartásában?

Figyelt kérdés
nincsenek versenyzői ambicióim csak egy normális formát szeretnék összehozni de néha igen csak megszalad a ch. Mégis mit tehetnék?

2013. okt. 24. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél kitarto és kész.
2013. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem legfőképpen a mozgás öröme motivál.

Ha keményen gyúrsz, és komolyan gondolod a testépítést, akkor enni fogsz táplálék kiegészítőket, pl. fehérje turmix, stb...

Ezek egyrészt helyettesítenek 1-1 étkezést, másrészt segítenek lecsökkenteni a napi kalória mennyiséget.

Nyiss egy saját blogot, ahol kitűzöl egy célt, majd naponta írd le hogyan haladsz a célod felé. Meglátod az önmotiváció mire képes.

De ha keresel egy edzőtársat, akinek hasonló a célja mint neked, akkor egymást motiválhatjátok, viszont itt fenn áll annak a veszélye, hogy a társad miatt lazábbra veszed a dolgot.

Egyébként minden fejben dől el, és ez a lényeg!

2013. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mióta a cukrot, fehér lisztet, és még néhány dolgot kiiktattam az életemből hatalmasat javult az életminőségem, ami meglehetősen jó motiváló erővel bír, mondjuk én csalok, mert a másodlagos szakmám szakács, szóval elég jókat tudok sütni, főzni magamnak... csak csirke rizsből meg tudom csinálni, hogy akár egy hónapban minden nap "mást" egyek... bár én inkább olyan vagyok, aki kitalál egy kaját és akkor azt eszem minden áldott nap, amíg teljesen meg nem undorodom tőle, akkor aztán jöhet a következő.
2013. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi motivál? Az hogy magamért csinálom, csak azért hagy magam jól érezzem, más motiváció nem kell...
2013. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nincs ami motiváljon.
2013. okt. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A cél(ok).

(Nekem az, hogy jól nézzek ki és egészséges legyek.)

2013. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!