Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a kategória a fogyókúra...

Ez a kategória a fogyókúra rovat sorsára fog jutni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több olyan kérdés van, amiket fél óráként feltesznek (edzésterv, felosztás, tömegnövelő vs fehérje, hogy-formásodjak-popsira-hasra-agyra stb.)

A kérdezők nagy százaléka 12-16 éves és a válaszolók kb. fele ennyiek értelemben. Tisztelet a kivételnek, mert vannak fent tapasztalt, segítőkész felhasználók! És most nem csak Montezre gondolok!


Jut eszembe Montez, talán már ő is belátta hogy ez a topic süllyed és még időben elhagyta a hajót mielőtt belefullad a sok hülyeségbe. Eddig én is naponta többször felnéztem ide, hogy tudok-e valakinek segíteni, de már inkább a fejemet fogom, a kérdéseken + nem fogom többször leírni újra és újra ugyanazt a dolgot 1 órában ötször.


Leendő kérdezők: van fent egy keresés mező, oda írjátok be azt az 1-2 szót amivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy görgessetek lejjebb, mert már sokszor megtárgyaltuk ugyanazokat a gyakori problémákat amik akadályként merülnek fel eme sport közben!!


2013. nov. 7. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is néha tököm tele van az ilyen "Hogyan lehetek izmos?" "Mondanátok edzéstervet?" "Asszimetrikus vagyok!" "1,7 kilót nyomok fekve, jónak számít?", stb.


De mindig felvidít a tudat, hogy vannak mások is, akik ugyanúgy fogják a fejemet, mint én. :)

2013. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*fejüket
2013. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, az ember már nem tudja hogy sírjon vagy nevessen. :)
2013. nov. 7. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne is mond. Ma minden 2. kérdés valami tápkiegről szól.Amivel nem is lenne gond, de a legtöbb kérdező még okoskodik, hogy a 20ezer forintos cukorbomba miért jobb mint amit ajánlanak neki.Csodálatos..
2013. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon átérzem én is, kérdező.


Egyrészt azt, amit írtál, hogy sok google és gyk kereső szintű kérdés van, valamint azt, hogy a hozzáértők egyre kevesebbet néznek fel ide. Ennek tetejébe jött egy csomó megrögzött, radikális eltéréseket állító névtelen, és sima troll is ebbe a kategóriába, akiket nem lehet elhajtani.


Az egyik azt állítja, hogy zabálhatsz cukrot meg fehér kenyeret egész nap, úgyis "ledolgozod", a másik azt, hogy lábra lehet heti 3x edzeni, a harmadik azt, hogy a saját testsúlyos edzéstől 50 kilós kis sz*rdarab maradsz, hiába kajálsz rendesen.


És lehetetlen velük ésszerűen vitatkozni, ők meg csak jönnek, visszaírni meg már fáradt mindenki, így nem is teszik.


Így valóban elmegy az ember kedve a válaszolástól.

2013. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
...és pontosan ezek a válaszolók viszik tévútra a kezdőket és veszik el a kedvüket ettől a sporttól.
2013. nov. 7. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg annak az értelmét, hogy feljárjak ide. Egyedül vitázom a makacs szamár fejével 2-3 oldalon keresztül, és nem jutunk végül semmire. Az eredmény: a kérdező 1:1 arányban kapta a hülyeséget és a helyes tanácsokat, én meg lefáradtam. A troll ellenben úgy tűnik, akármeddig folytatná.
2013. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hülyék megállíthatatlanok, de nem szabad feladnunk, mert ott van végünk. Az egyre több marha egyszerre jó és rossz: jó azért, mert kevesebb a konkurencia, és egy kis ésszel bármelyik bármiben legyőzhető, rossz meg azért, mert tönkreteszik maguk körül azt a világot, amiben mi is benne vagyunk.


Én azt vallom, hogy ha zavar a sok hülye, akkor tegyünk is ellene valamit, legalább minimális szinten, pl. ha személyesen találkozunk eggyel, legalább hintsük el a valóság magvait, ha nem is tudjuk teljesen meggyőzni. Csak legyen leírva a jó is, főleg akkor, ha a rossz már le van. Ez is egy terület ehhez, itt is teszünk egy kicsit, ami azért szerencsére több, mint a semmi. Nekem nincs igazán jobb dolgom ehelyett, tehát ráérek :D


Ez a keresésképtelenség meg szerintem arra vezethető vissza, hogy nem elég értelmesek az emberek ahhoz, hogy egy passzív információhalmazból kiválogassák, ami nekik kell. Nekik személyesen az arcukba kell hallaniuk a választ, csak úgy értenek, ha értenek (több olyat is láttam már, hogy egy akciót képpel hirdettek, termékkel és árral, és megkérdezi kommentben, hogy mennyi az ár...)

2013. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden elismerésem azoké akik képesek kitartóan válaszolni. Bár én még az elején járok, de én keresgéléssel kezdtem és utána regisztráltam ide. Egyébként azt még lehet csinálni, hogy a leggyakoribb kérdésekre leírni a válasz egy jegyzettömbbe és csak onnan kimásolni legközelebb, így nem kell szórakozni a gépeléssel és le is lesz írva a válasz.
2013. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért néha van normális kérdezõ is, csak ritka mint a natural gyúrós :-D
2013. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!