Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a kategória a fogyókúra...

Ez a kategória a fogyókúra rovat sorsára fog jutni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több olyan kérdés van, amiket fél óráként feltesznek (edzésterv, felosztás, tömegnövelő vs fehérje, hogy-formásodjak-popsira-hasra-agyra stb.)

A kérdezők nagy százaléka 12-16 éves és a válaszolók kb. fele ennyiek értelemben. Tisztelet a kivételnek, mert vannak fent tapasztalt, segítőkész felhasználók! És most nem csak Montezre gondolok!


Jut eszembe Montez, talán már ő is belátta hogy ez a topic süllyed és még időben elhagyta a hajót mielőtt belefullad a sok hülyeségbe. Eddig én is naponta többször felnéztem ide, hogy tudok-e valakinek segíteni, de már inkább a fejemet fogom, a kérdéseken + nem fogom többször leírni újra és újra ugyanazt a dolgot 1 órában ötször.


Leendő kérdezők: van fent egy keresés mező, oda írjátok be azt az 1-2 szót amivel kapcsolatban kérdésetek van, vagy görgessetek lejjebb, mert már sokszor megtárgyaltuk ugyanazokat a gyakori problémákat amik akadályként merülnek fel eme sport közben!!


2013. nov. 7. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Jut eszembe Montez, talán már ő is belátta hogy ez a topic süllyed és még időben elhagyta a hajót mielőtt belefullad a sok hülyeségbe."


Micsoda logikád van b+ XDD

2013. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én majd még lehet, hogy később fogok válaszolni, de most új melóhelyem van, nincs még időm. Este beleolvasgatok a kérdésekbe, de most nincs kedvem vitatkozni a debilekkel.:)
2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szergej55 ***** válasza:
Ha még több mindent leszaró barom jön, akkor igen. Én az ilyeneknek nem is válaszolok.
2013. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!