Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek rendben van ez az...

Szerintetek rendben van ez az étrend? Akinek van kis ideje és ért hozzá lesse már meg pls. Ez kb egy átlag nap ennyit mindig mozgok, és ennyit mindig be is viszek nagyjából hasonló arányokkal.

Figyelt kérdés

78 kiló vagyok, szálkásítás a cél. Kép ma készült:


[link]


Mai értend:

[link]


Mai mozgás:

[link]



2013. nov. 18. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Utolsó étkezésben nem vinnék be ennyi zsírt, amúgy jó.
2013. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de mit akarsz itt szálkásítani? Szem ahhoz elég kevés izmod van.
2013. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
anyádat akarom szálkásra b..ni
2013. nov. 23. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én nem viccből írtam, amit írtam. Véleményem szerint ami rajtad van, az javarészt zsír, és nem izom. Előbb építs rá még valamicskét, azután kezdhetsz szálkásítani.

És, ha megkérhetlek, gerontofil hajlamiadat (anyám 75 éves) valaki máson szíveskedjél kiélni.

2013. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem azt te se gondolod komolyan, hogy ennyi kalóriát elégettél. Szerintem szálkásíthatsz egy kicsit.. aztán lassú tömegnövelés mehet.
2013. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!