Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkél pár tipp (? )

Elkél pár tipp (? )

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, mert van egy kis felegleg a hasamon és egy kis úszógumim is van... Járok edzeni, pólóban nem is látszik, de engem nagyon zavar. Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, és hogy felülésekkel nem lehet elégetni az ottani zsírt. Arra gondoltam, hogy aerobozok, vagyis futok és/vagy biciklizek mindennap. A kérdés az, hogy jó ötlet-e? Mivan ha csak az egyiket csinálom mindennap? Mennyi ideig kellene futnom, vagy bicikliznem?

Ezenkívül még szívesen ugróköteleznék, mert szeretek, csak az a baj, hogy nincs itthon hely hozzá sem kötél.. :D Úszni sajnos nem tudok. Viszont haverokkal szoktunk elmenni lábtengózni.


Köszi előre is a hasznos tippeket/válaszokat!



2014. jan. 2. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
aerob abszolút hatásos de csak és kizárólag megfelelő szálkásító étrend mellett.
2014. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy melyik aerob edést végzed, de menjen heti minimum 3-4-szer 45-60 perc. De mehet minden nap is valamelyik (bicaj, kocogás, ellipszis tréner, lépcsőzés, stb).

A legfontosabb a szálkásító diéta, anélkül nem lesz jó forma.

2014. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. jan. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!