Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 3 hét alatt így mennyit...

3 hét alatt így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Gyorsan kéne fogynom. A tervem: 3 hétig csak fehérjeturmix és/vagy zsírszegény túró, szénhidrátból max salátalevelek, vitamintablettákkal, halolaj-kapszulával, mellette szokásos edzés. Így mennyit fogyhatok? És igen, koplalásnak számít, nem egészséges, hulla fáradt leszek, stb. És így mennyi izmot veszíthetek? A sok fehérje gondolom segít valamennyit a helyzeten. Mit tegyek, hogy a 3 hét után ne jöjjenek vissza a kilók?

18/L



2014. jan. 26. 23:19
 1/5 anonim válasza:
3 hét múlva szalagozó?
2014. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5kg-ot
2014. jan. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is leírtad, hogy koplalásnak számít, így ez egy gyors megoldás ha 3 hét múlvára kellenek a minusz kg-k, de sajnos mindenképpen vissza fognak jönni, amint egy "falattal" többet eszel, ez ellen nincs mit tenni.
2014. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ hány kg vagy és mennyi a napi kalóriaigényed. Tegyük fel, hogy 1800 kcal lenne, akkor azt csökkentsd le mondjuk 1300-ra. Nem szabad drasztikusan lecsökkenteni, mondjuk 800-ra, mert akkor már izmot is fogsz veszíteni. Az kaja összetétel az megfelelő, én egy kis barna rizst még beletennék és a salátán kívűl más zöldséget, paradicsom, uborka, brokkoli, paprika. Legyen meg a napi 7-8 étkezés és legyen 2x45 perc aerob edzés naponta (amit tévesen kardio-nak hívnak sokan). Napi 4 liter víz minimum. Hogy mennyit fogyhatsz? Kb 7000 kcal egy 1 kg zsír, ha az alapján számolunk, amit én írtam, akkor 3 hét alatt elégetsz 1,5 kg zsírt, DE mellé még nem kalkuláltam be, hogy közben edzel is meg futsz 2x45 percet, akkor ez felmehet 3 kg-ra is, plusz még vizet is fogsz veszíteni, meg talán egy kicsi izmot is. Összesen elérhető így 5 kg fogyás 3 hét alatt.

Azonban nem tudom, milyen a testalkatod, mennyi súlyfelesleg vagy rajtad, mennyire vagy hajlamos zsírt veszteni, ha egy 90 kg-s nő lennél, aki soha nem mozgott, akkor még 12-15 kg is veszíthető lenne 3 hét alatt.

Mit tegyél, hogy ne jöjjenek vissza a kilók? Ne egyél több kalóriát, mint a napi kalóriaszükségleted.

2014. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mai világban nem lehet ez gond úgy gondolom. A-PVP és. Tuti. Gyors an fogsz fogyni ;-)
2014. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!