Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 30mm-es köracél rúd kétkezes...

30mm-es köracél rúd kétkezes súlyzónak megfelelne fekpadhoz?

Figyelt kérdés
kb mennyi lenne a max. teherbírása? (olcsóbba jönne ki mintha egy gyári kétkezes rudat vennék..)

2014. febr. 4. 19:31
 1/10 dirtboy ***** válasza:
ha bírja azt a terhelést akkor megfelelhet de nem mindegyik olyan erős mint amilyennek kinéz.
2014. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem nyomsz ilyen 2-300 kiló körül fekve. Azt meg szerintem minden 30mm átmérőjű köracél elbírja, ha ráraksz oldalaként 40-50 kilót, annál többel úgy sem nyomsz fekve, akkor nem itt kérdeznél. :)
2014. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fekve 85-el szeriazok
2014. febr. 4. 21:43
 4/10 dirtboy ***** válasza:

a max súlyt nézd ne azt hogy fekve mennyivel nyomsz,hiába nyomsz fekve 85el ha felhúzásnál 150el terheled a rudat

/csak példa volt/

2014. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem biznék meg benne, egy mázsát sem tennék fel rá sztem már behajlik, én is ilyen sufni szinten nyomom, ami bevált a colos acél gázcső, homokkal töltöttem ki, és 160-at elbirta, szóval az ilyen tüzépes tömör köracél nem biztos hogy jobb
2014. febr. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4: idézek a kérdésből: "fekpadhoz".
2014. febr. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dirtboy ***** válasza:

ha lenne más rúdja nyilván akkor azt használná fekpadhoz is.

vagy ez csak szerintem logikus?

2014. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted logikus, szerintem is, de hát ha ez van a kérdésben, akkor ez van a kérdésben.

Nem jelezte hogy guggoláshoz/felhúzáshoz is kéne neki.

2014. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugodt lehetsz, elbírja. Az egyetemen 25 mm-est használtunk tavaly egy kísérlethez, 195 cm volt a köracél hossza amivel dolgoztunk és oldalanként kb. 145-160 kg-os folyamatos terhelésnek volt kitéve. hiba, törés nélkül végig csináltuk vele a kísérletet. Akkor egy fél centivel vastagabb köracél gondolom még több terhelést kibír.
2014. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kilences, én arar lennék kíváncsi hogy a 25mm-es két méteres köracél, a 300 kiló terhelés alatt gondolom meghajlott, de utána vissza tudta e nyerni az eredeti formáját? esetleg tudod milyen acél volt, az is lehet hogy rugó acél...??? köszi
2021. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!