Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogén diéta, miért nem...

Ketogén diéta, miért nem tudok ketózisba esni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már 1 hete próbálkozok, de nem jön össze... ( Csak ezeket eszem : Tojás, virsli, majonéz, jégsaláta, paradicsom, vöröshagyma, tejföl, 2,5 dkg csirkemell, sajt, és fűszer.. curry, bors )
2014. febr. 15. 13:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10 ennek megint mi köze a ketogén diétához? Ebben hol van a megfelelő mennyiségű zsír?

Túró? Ne legyél már nevetséges.

2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

omg. tojásfehérje és zsírszegény túró ketogén diétába noormális? Egyél zsíros húsokat, egészséges olajokat, sok és SOKFÉLE zöldséget, olajos magvakat... Tájékozódj hogy milyen ételben mi van (mennyi szénhidrát, zsír és fehérje) és ha megtanultad, menni fog ránézésre.


Ajánlom hogy nézz utána a paleonak a neten (ami gyakorlatilag ketogén), és olvasd el a Perfect Health Diet könyvet!

2014. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk te is el vagy kicsit tévedve #12, a paleo távolról sem ketogén.

A ketogén viszont paleo.

2014. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Persze, nem ugyanaz a kettő, de ha veszünk egy szigorú paleót, és kicsit tovább csökkentjük a CH bevitelt, az már ketogén. Azért írtam neki hogy nézzen utána, mert a paleóról sok közérthető infó van és ha azt megérti, a ketogén betartása sem fog problémát jelenteni.
2014. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Itt az én ketogén étrendem:


1.8 tojás fehérje+3 sárgája+15 g lenmagolaj

2.200g csirke+15g lenmagolaj+zöldsaláta

3.Ugyanez

4.Ugyanez

5.Ugyanez

6.200g zsírmentes túró+15g lenmagolaj


Edzések után 60 gramm tejsavó fehérje.Vasárnap 8g per testsúlykilogram szénhidrát visszatöltés,150g fehérje mellett.Ennyi a nagy vaszisztdas.

2014. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
a 200g csirke alatt mit értesz? csirkemell? én eléggé soknak tartom ebben a fehérjét
2014. febr. 15. 20:11
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

én még mindig nem értem hogy miért jó kivenni a tojássárgáját ha pont a zsírbevitel a fontos... a tojás legértékesebb része.

A zsírmentes túrót sem értem... inkább vegyél zsíros túrót a piacon és ne zsírmentesített ipari terméket, jobban jársz.

Húsféléből is kellene több változatosság. (Zsíros) halak, vörös húsok, főleg kérődzőkből.

2014. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
uhh. elfelejtettem írni, hogy remélem a kókuszzsír nálad alap, mert a közepes lánchosszúságú zsírsavakból képezi a máj a ketonokat.
2014. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

110 kilós vagyok,190 magas.Ketogénben alap a 2g fehérje per testsúly.Súlyzós edzést is végzek, ezért.Ha súlyzózással akarod csinálni, akkor csinálj egy A-B napot,hétfő és keddi napokkal,eszedbe ne jusson ketózisban edzeni.Az aerob edzés viszont mehet mindennap.És igen,csirkemellről van szó.


Utolsó, azért veszem ki mert ezt írja elő az étrendem és nem fogom megszegni.Eddig működött szépen.

2014. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igazából a túró és más tejtermékek a nagy inzulinválaszuk miatt nem ketogének. Bár lehet enni..


Meg a sok étkezés is, az inzulincsúcsok minimalizálása véget kerülendő lenne, igazából.

2014. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!