Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ketogén diéta, miért nem...

Ketogén diéta, miért nem tudok ketózisba esni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már 1 hete próbálkozok, de nem jön össze... ( Csak ezeket eszem : Tojás, virsli, majonéz, jégsaláta, paradicsom, vöröshagyma, tejföl, 2,5 dkg csirkemell, sajt, és fűszer.. curry, bors )
2014. febr. 15. 13:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Csak erdeklodes keppen, mennyit fogytal eddig? Illetve mennyi ideje csinalod?
2014. febr. 15. 22:35
 22/24 anonim ***** válasza:
Eddig 22 kilót szeptember eleje óta de észrevehetően lassult a folyamat és áttérek egy időre a klasszikus szénhidrátosra hogy észhez térjen az anyagcserém.
2014. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"én még mindig nem értem hogy miért jó kivenni a tojássárgáját ha pont a zsírbevitel a fontos.."


"Utolsó, azért veszem ki mert ezt írja elő az étrendem és nem fogom megszegni.Eddig működött szépen."


Nagyon veszélyes megértés nélkül követni, hinni valamit.


Persze más kérdés a vallás, Isten stb. ezek a hiten is múlnak.. de egy táplálkozásnál, biológiai típusú dolognál nem árt tudni, hogy most akkor miért is nem eszem tojás sárgáját. Mert nagyon könnyen hibát is követhetünk el, persze legkisebb hiba hogy kárba vész a tojás sárgája, emberek millióinál hasonló apróság komoly betegségeket okoz.

2014. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Amiket itt írtatok, annak köze sincs a ketogénhez!

Az én étrendem:

Reggeli: rántotta kolbásszal vagy szalonnával vagy olajos magvak(dió, mogyoró, tökmag)

Ebéd: Disznóhús, valamilyen zöldséggel(brokkoli, zeller, káposzta, karfiol, saláta)

Vacsi: 2-3 kanál kókuszzsír, vagy zsírtejnek vagy csokinak megcsinálva, mikor hogy kívánom(természetesen cukor nélkül)

Szépen mennek le a kilók, nem őrült ütemben, de nem éhezem, jókat eszem és mégis fogyok:) 2 hónap alatt 6 kiló. (Régen, ha megöltem magam a 800 kalóriával és napi 2 óra szobabiciklivel, akkor se fogytam havi 2 kilónál többet)

2014. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!