Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A zsír túl sok, vagy a fehérje...

A zsír túl sok, vagy a fehérje esetleg a kalória kevés. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje a leangains-t csinálom. Készítettem is egy heti bevásárló listát kalóriával és fehérje-szénhidrát-zsír-kalória mennyiségekkel, de valahogy az istennek se tudom összeállítani az arányokat, hogy mindenből legalább nagyjából meglegyen a napi adag Vagy a zsír túl sok, vagy a fehérje esetleg a kalória kevés..


Valami írástudó adna pár tippet, hogy min kellene változtatni benne? A listát ide töltöttem fel [link]



2014. febr. 22. 00:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz.


Akkor nézzük

"Sok a fehérjéd, kevés a zsírod!"

Hát igen a 400gr fehérje gondolatától a hideg is kirázott.

Átírtam 3g per ttg-ra, ezt szeretném fennt tartani amennyire még egészséges, mégha kicsit felesleges is, de azért remélem így még életszerű a dolog.


A zsírt felviszem 0,4g/kg-ről 1g/kg-re.

Mindjárt egészségesebbek az arányok. Köszi eddig is.


"Sok a dextróz, meg a gyümölcscukor."

A dextrozt csak akkor szedem amikor kreatint is szedek - 2hónapig szedem 1 hónapig nem. De alényeg, hogy dextróz nincs is benne most az étrendemben, mert most nem szedek kreatint.

A gyümölcscukor az az egy alma és egy banán. Az sok? Levihetem utolsó étkezésképp egy almára vagy valami ha az úgy jobb.

2014. febr. 25. 22:24
 12/14 Szintiszoli123 ***** válasza:
Én vagyok a hibás, mert elnéztem a táblázatot. Dextróznál tényleg nincs a bulk oszlopban érték. Bocs. A gyümölcsökhöz is csak almát, meg banánt írtál. Az 50 gramm az már nem olyan sok. Annyi mehet szerintem.
2014. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jól van benthagyom őket akkor. Egyébként az istennek se akartak eddig arányban lenni a dolgok, de a javaslatod után minden nagyon szépen papír szerint összeállt. Folyamatosan bővítem a listát, teszek bele kész kajákat is, amiket szoktunk még enni hogy lássam mennyi az annyi a nem tervezett kajálásokkal együtt. Mégegyszer nagyon köszönöm a segítséget!!!
2014. febr. 26. 21:21
 14/14 Szintiszoli123 ***** válasza:
Oks.
2014. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!