Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Soványnak érzem magam 61kb...

Soványnak érzem magam 61kb vagyok (20éves) szeretnék sportolni komolyabban, de attol félek hogy csupán azt érném el a rendszeres testmozgással hogymégjobban lefogynék. Vagy talán nagyobb lenne az étvágyam és akár hízhatnék is sport mellett?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vékony alkat vagyok, de a sporttól megnőtt az étvágyam és felszedtem vele. Persze az sem mindegy mit sportolsz és hogy mit eszel.
2014. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Edzés mellé megfelelő mennyiségű kcal-t kell bevinni és akkor nem fogyni fogsz, hanem izmosodni. Amúgy igen, az étvágy is megjöhet egy kis sporttól.
2014. márc. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem aerob sportokat kell végezni, mint futás. hanem itenzív, megfeszítő munkát, pl súlyok emelése. lehet persze "sajáttestsúlyos" kreatív megoldásokkal is, pl felhúzás, aztán felhúzás súlyokkal.

főképp a b vitaminok, b12 növeli az étvágyat, ami húsban tlaálható.

2014. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy pl. nálam húsz kilóval több lakótársam aki picit pufibb mindig szörnyülködött, hogy milyen adagokat megeszek edzés után, amit ő nem bírna (mármint megenni)
2014. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha intenzív munkát végzel tényleg izmosodsz. Intenzív munka: teljes erőbedobást igénylő mozgás, például sprintelés, súlyzózás.
2014. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!