Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár kg felesleget leszeretnék...

Pár kg felesleget leszeretnék adni a hasamról és szeretnék erősödni főként felsőtestben a nyárra. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Sajnos a hasamra felszedtem pár kg-t és leszeretném adni. Több helyen is olvastam, hogy a felülés/hasprés nem a legjobb erre mert attól nem tűnnek el az úszógumik. A másik pedig az lenne, hogy felsőtestben megszeretnék erősödni. Esetleg a futás segít a fogyásban? Kondiba nem járok így olyan válaszokat várnák amik e-nélkül is végezhetőek. Köszönöm válaszaitokat! :D

2014. márc. 19. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszulát!
2014. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha futni akarsz az jó zsírégetésre de erős nem leszel tőle.

Sőt előfordulhat hogy a meglévő erődnek is búcsút mondhatsz.

Legalábbis én mikor elkezdtem rendszeresen futni gyengültem tőle ami a statikus erőt illeti, később már nem tudtam ugyanazt a súlyt felemelni mint futás előtt.


A megoldás pofon egyszerű, manapság "fegyencedzésnek" hívják de maradjunk a saját testsúlyos erősítés megnevezésnél.


Tehát fekvőtámasz,húzodzkodás,guggolás


Tételezzük fel hogy nem tudsz húzodzkodni a többlet súly miatt.

Akkor kezd a fekvőtámasszal, ha abból sem vagy képes 10 szabályos ismétlésre akkor kezd a "női" fekvőtámasszal amikor is a térdeden támaszkodsz.


Csináld napról napra, minden nap, nem kell sokat pihenni ha nagyon izomlázad van az első edzéstől akkor hagyj ki egy napot aztán edzél rá az izomlázra.


Ez nem gyúrás hogy hétfőn lábazok kedden karozok vasárnap mellezek aztán 1 hét pihenő.


Szóval csináld a fekvőtámaszt 1 héten minimum 5 nap egyre többet és többet minden nap keményen.


Ettől a zsír le fog robbanni a testedről és bitang erős leszel.

A haverom nagyon szálkás lett tőle és úgy nézett ki mint egy tornász.


Ha így teszel gyorsabban éred el az eredményt mint ahogy előkerül az ujjatlan poló a szekrényből.

2014. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2014. márc. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!