Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás a hasam de az egyik...

Kockás a hasam de az egyik oldalt fentebb van mint a másik egy picit az csúnya szerintetek? :/

Figyelt kérdés
Felülést csináltam és amikor még nem ment annyira az egyik oldal jobban erősödött és kicsit fentebb is van :/ Az mennyire gáz? És valahogy egyenesbe lehet hozni??

2014. márc. 27. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem edzéstechnikától függ, a tapadási pontok genetikailag adottak. Esztétikailag nyilván nem a legideálisabb, de szerintem egyáltalán nem csúnya vagy taszító. Tenni nem nagyon tudsz semmit.
2014. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem te döntöd el az izmok tapadási pontját. Az ember sem szimmetrikus.

Nekem speciel tetszik az elcsúszott kockahas, szerintem jól tud kinézni.

2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És szerintetek melyik a jobb a felülés vagy a hasprés? Mert a hasprés ugye csak fenti kockákat erősíti jobban :S
2014. márc. 27. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Épp elkezdtem írni, de beugrott, hogy itt is szinte ugyanazt elmondják:

https://www.youtube.com/watch?v=E0WT_paaggM

2014. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2014. márc. 27. 19:59
 6/6 fGhw39-84th ***** válasza:
Felszedsz egy kis hájat, és hipp-hopp már nem is látszik, hogy az egyik kocka feljebb van, mint a másik.
2014. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!