Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok nekem ezt? Pink...

Ajánlanátok nekem ezt? Pink Fit Easy

Figyelt kérdés

[link]

Szeretném, hogy kicsit gyorsabban látszódjon rajtam a változás. Eléggé zsíros vagyok, ebből szeretnék leadni és kicsit tónusosabbá válni. Jelenleg 176 cm 63kg vagyok, de ez inkább zsír mint izom.(Heti 3-4 szer járok konditerembe, általában 40 percet kocogok/futok, 40 percet sétálok 130-as pulzus számon, és súlyzós edzést csinálok 20-30 percig. Az evésre is ügyelek, naponta 5-ször eszem, nem eszem lisztes,cukros dolgokat). Ezt most csak azért írtam le, hogy nehogy azt gondoljátok hogy a fotelben csipszet zabálva várom a megváltást és a fogyást. Csak olyan nehezen marad lelkes az ember, ha nem lát magán változást, ezért szeretnék egy kis rásegítést, de nem nagyon tudom a sok kapszula és por között melyik lenne a legjobb és leghatásosabb számomra.

Előre is köszönöm az értelmes, és segítő hozzászólásokat!



2014. márc. 31. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
23 éves lány vagyok :)
2014. márc. 31. 10:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Wáó, mint egy teleshop reklám :D Ugyan mennyiért adják ezt a rózsaszín csomagot??


Viccet félretéve, én nem ajánlom, bár az árát nem tudom, de úgy gondolom jobban járnál külön-külön megvenni őket. Az ultra loss fehérje 9500ft/kg áron adja biotech, ezért sokkal jobbat is kapsz kevesebb pénzért. És gondolom ugyanez mehet a doboz többi termékével is...


Persze ha az anyagiak engedik, érdemes beszerezni egy multivitamint (én mega daily one-t használok, ár-érték arányban egész jó) és persze mehet valami zsírégető is. Bár abban nem tudok tanácsot adni, nem is igen nézelődtem még ilyen ügyben és nincs róla tapasztalatom.

2014. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

14000ft. Azért gondoltam erre, mert egy pakkban van és Biotech Usa, és szerintem olyat adnak el ami ér is valamit, ha már nagynevű márka, de lehet megint naiv vagyok :)

Megnéztem most a shop.builder.hu-t itt annyi márka van és annyi féle zsírégető, táplálékkiegészítő meg vitamin van, hogy ihajj.Nem igazán tudom, hogy mit mivel lehet szedni, ezért esett a választásom erre a pinkfittes 3 az 1ben dobozra.

2014. márc. 31. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen márkát javasolsz biotech helyett? Vagy minden márkának vannak jobb és rosszabb táplálékkiegészítője?
2014. márc. 31. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs baj a biotech-el, csak a nőknek árult túlárazott, rózsaszín, fogyókúrás termékként árult dolgokkal.


De diétába biotechnek van ez a fehérje cukor és laktóz nélkül [link] amit ha jól nézem most akciós is, de az eredeti ára is olcsóbb mint a rózsaszín ultra loss terméké, de mégis több fehérjét tartalmaz.


Multivitaminnak mega daily one (60db) 2100 ft körül mozog, azért én annyira nem stapálom le magam, így napi egy tabletta úgygondolom elég belőle (napi 2x1 kéne) így 2 hónapra elegendő.


Zsírégetőre meg vagy teszel fel egy másik kérdést, vagy hátha jön valaki akinek van róla tapasztalata.

2014. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom. Szintén diétán vagyok, eddig 20 kg ment le, de még sajnos ennyi hátra van... :) Én is a biotech-ben vásárolok (ez van a városban). Én ezeket szedem a diéta mellé: [link]

[link]

[link]

[link]


Illetve, ha még telik rá, akkor edzés előtt 1g L-karnitin.

Csodákat ne várj ezektől persze. A diétának kell jónak lennie. Én kb. 70 kg leszek, ha lefogyok, így azzal számoltam. Napi kajám: 500g csirkemell, edzés után 30g fehérje, zöldségből annyi, hogy annak a ch tartalma ne haladja meg a 30g-t.

2014. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezek a direkt nőknek készült termékek csak túlárazott, túlcicomázott, akár felesleges dolgok. Nem kell kajából külön női, jó a 'normál' is.


Márka? Nézd meg a Myproteint, hasonlítsd össze az árakat, és lepődj meg.

2014. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!