Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomszakadás jelei?

Vakondegér kérdése:

Izomszakadás jelei?

Figyelt kérdés

5 napja voltam konditeremben hozzáteszem évek óta először.

Ugyebár 2-3 napig fájtak a melleim de a bal különösen megduzzadt de nem figyeltem rá mert azt gondoltam lehet azt jobban megviselte az edzés. Észrevettem hogy a bal karommal nem bírok nyújtózkodni és még egy ablak kinyitása is iszonyat fájdalommal jár. Ma az 5. napon meg legalább 3x sára duzzadt a bal mellem de fájni nem fáj inkább kellemetlen érzés mert el is van nehezülve.


Ezt mi akar lenni? 3 napig iszonyat fáj, 4. nap enyhül alig érzem, 5. nap meg megdagad mint egy tészta.



2014. ápr. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túlerőltetted...
2014. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt még hozzáteszem hogy olyan érzésem van séta közben mintha egy golyó pattogna fel s alá a mellemben, meg nagyon elnehezedett
2014. ápr. 2. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl van erőltetve, a sok apró szakadástól annyira begyulladt, hogy meg van duzzadva. Az izomszakadás irdatlan fájdalommal jár, kékül, zöldül, sárgul és abszolút nem tudnál megmozdulni sem.
2014. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mi a teendő most? Gyulladás csökkentővel kenni és esetleg fáslizzam fel hogy ne mozogjon sokat?
2014. ápr. 2. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!