Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok mondani lehetőleg...

Tudtok mondani lehetőleg olcsó lassú felszívódású szénhidrát porokat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok kajával annyi szénhidrátot bevinni ami kellene, ezért gondoltam hogy egy részét szénhidráttal vinném be, kb a 30-40%-át.
2014. ápr. 19. 13:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy mintha számodra csak fűtőérték és építő tápanyag, az ismert alap makro- és mikrotápanyagok léteznének, és ennyi. Az egyes tápanyagok mechanizmusát mintha figyelmen kívül hagynád, és mintha az egyetlen táplálkozásból eredő betegség az elhízás szerinted, ha jól emlékszem. Éppen ezért talán mondtad azt is, hogy nincs káros étel.


Ezeket nem tudom egyszerűen megemészteni, ne haragudj.

2014. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ddrake kicsit tulbonyolitod ezt az egészség dolgot. 4 kulcsa van az egészségnek: 1. Kaloriakat figyelni kell

2. Anaerob edzés

3. Aerob edzés

4. Eleg vitamin és ásványi anyag

Egyiket sem tulzasba vinni.

Ennyi. Ha ezekre figyelsz nem lesz semmi bajod soha eletedben. Nem leszer cukorbeteg szivbajos se semmi. Ezekre figyelj es megvan.

De en tovabbra is varom hogy hogy lesz egy étel szo szerint káros az egeszsegre. Tenyleges forrasokkal ird le nekem. Ne már rég megdontott dogmakat irj ide.

2014. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Sandorzsolt. Egy kicsit most full fogyatekos voltal. Sose legyel full fogyatekos.

A szakirodalom ugy keszul hogy embereken nezik hogy mit tapasztalnak ugy hogy probaljak kizarni a leheto legtobb változót. Nem kemcsoveket ontogetnek meg szamitogeppel programoznak.

Pl olyan ez mint azt mondani hogy a szemét kaják hizlalnak.

"Nezd meg az az ember szemet kajat eszik es elhizott, az az ember pedig tisztat es o szaraz"

Aki szaraz a tiszta kajakbol eredoen valoszinuleg termeszetenel fogva kevesebbet eszik és aki meg dagadt annak nincs határ megeszik mindent. Tehat vegul aki szaraz az szimplan kevesebb kaloriat visz be aki meg dagadt az sokkal tobbet (mindenki maga szuksegletehez kepest) igy allitani lehet hogy a tiszta kaja miatt szaraz? NEM!

Rengeteg ember bebizonyitotta már hogy le lehet dietazni naturban versenyformára ugy hogy nincsenek tiltolistas etelek. Még bárki aki jelenleg dagadt elo tud maganak varazsolni kockahasat es megtartani ugy hogy minden nap megeszi a kedvenc kajajat.

2014. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Köszi hogy fogyatékosnak nevezel, de pont azt írtam, hogy valaki össze-vissza kajával is száraz, mivel genetikailag ilyen. Nem, nem eszik keveset, én kb fele annyi kalóriát viszek be.
2014. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Aki a szakirodalmat kérte:

Aktiv emberek nem ch-t tarolnak zsirkent: [link]

2014. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Bocsanat csak a kijelentesed volt az valoszinuleg te egy nagyon ertelmes ember vagy és a valaszaid alapjan ertesz a dologhoz. Viszont ezert irtam hogy magadhoz kepest eszel sokat/keveset.

O valoszinuleg sokkal tobb kaloriat hasznal el egy nap genetikajabol adodoan. Nehezebben eszi tul magat ahogy te konnyebben mert te kevesebbet. Sajnos ezzel nem lehet mit tenni de attol egyèn szintjen igaz amit irok.

+ a baratod koxol valoszinuleg. Full szalkasan egy 170-es fekvenyomas eleg gyanus.

2014. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Persze hogy kokszol, de pl növi vagy T3, T4 nem megy nála csak kis tesztó. Mutatott 14-15 éves korából is képeket, akkor még tornász volt és nyilván nem kokszolt. Hát már akkor is brutál arányai voltak és persze csontszáraz. Elment pár éve a brutal challenge versenyre és ott is nyert, mert erős is. De azért én sem vagyok annyira zsíros, 29 éve tolom az ipart. :)
2014. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Jó am az irodalom nagyon. Majd holnap még boncolgatom, mert nekem a nyelvezete kicsit erős, a szókincsem meg hiányos a témában, de majd egy jó szótár programmal..
2014. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha en irok valamit az csak es kizarolag olyan ami bizonyitott tény. Nem vita tàrgya.

Sándorzolt. Valoszinuleg neked akkor nagyon jo a formád nem te vagy veletlenul Montez? Kicsit amiket irkalsz hasonlitanak arra amiket o irt regebben. Meg lehet kerdezni a te maxjaidat? (Fekvenyomas/guggolas/felhuzas)

2014. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
140 a max fekve, guggolást nem néztem és a felhúzást sem, azoknál csak maradok 120-130 -on szériában, elég az már nekem ennyi idősen, a derekam sem totál jó már. Ha kell mostani kép, akkor privátban megy. és a kilétem is tisztázom.
2014. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!