Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend súlytartáshoz...

Ez az étrend súlytartáshoz megfelelő? Valaki megtudná mondani hogy ez körülbelül mennyi calória és mennyi szénhidrát és fehérje? (Egyébként 14 éves lány 168 cm és 46-47 kg vagyok. )

Figyelt kérdés

Mai napom :

Reggeli:egy pohár víz

Ebéd:salátába beleteszem a karikákra vágott kígyóuborkát(általában a kígyóuborka felét) egy kis paradicsomot meg egy kisebb vékony szelet pulykahúst ami natúron kis olajban fokhagymáson sült és összetekerem a salátát . Desszertnek egy alma.

Vacsinak meg szerintem egy darab őszibarackot fogok enni meg max egy csésze Cappuchinót de azt is édesítőszerrel édesítem.


2013. febr. 22. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az étrend meghaláshoz elegendő. Sokkal több fehérjére van szükséged. Kb semmi tápanyagot nem viszel be
2013. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

úristen, vacsorára gyümölcs?? tele van gyümölcscukorral, este attól hízol a legjobban!


de most komolyan, a reggelid egy pohár víz??

igaza van az első válaszolónak, keress egy normál étrendet. A súlyod jó, még hízhatnál is egy 10 kilót..

2013. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy 15-öt

(tapasztalat, gyerekem)

2013. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy. Kezdj el gyorsan egészségesen, normálisan táplálkozni, mert nagy kárt teszel a szervezetednek ezzel a koplalással. Inkább sportolj, de ne vonj meg a szervezetedtől semmilyen tápanyagot, főleg ilyen korban, amikor még fejlődsz. Meg amúgy is nagyon vékony lehetsz.
2013. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:))

Hát lehet hogy van benne valami az orvos azt mondja anorexiás vagyok :(

2013. febr. 22. 17:36
 6/14 anonim ***** válasza:
Lol am 2. Válaszolo baromságot beszél. Ami neked kéne az jó sok kaloria. Napi 2000 minimum. Kezdd megszeretni a zsiros husokat és a tésztákat, krumplikat, rizseket, A magvakat. Dioféléket, És zabálj állandóan. Ha igy is ilyen vékony vagy igyál egyre több teljes tejet. Ha szeretnéd hogy jó helyre menjenek a kilók akkor azt javaslom menj el kondiba. A guggolástól jó feneked lesz :D
2013. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsóó!! Szerintem 2000 kalória nagyon sok és azzal tuti híznék .. Én nem szeretnék hízni sőt 40 akarok lenni de nem hiszem hogy annyi leszek mert anyum nem engedi már így is orvoshoz vitt.. De ha legalább nem lehetek 40 kiló akkor meg megszeretném tartani ezt a 45-46 maximum 47 kilót!!
2013. febr. 22. 20:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen az hizàshoz van ugyanis az kell neked.
2013. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nekem nincs szükségem hízáshoz már maga a szótól : "hízástól" is rosszul vagyok nem hogy én hízzak..
2013. febr. 22. 22:41
 10/14 A kérdező kommentje:

De lécíves valakiii válaszolna a kérdésemre iiisss??!!!

Azaz mennyi kalória és mennyi szénhidrátot ettem meg így ezekkel az étkezésekkel??

előre is köszi.

2013. febr. 23. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!