Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon nagy álmom hogy meg...

Tökmindeggy kérdése:

Nagyon nagy álmom hogy meg tudjam csinálni a zászlót! Ehhez mire kellene edzenem?

Figyelt kérdés
zászló alatt ezt értem: [link]

2014. ápr. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatalmas akaraterő, kitartás, és még több edzés, első körben. Itt nincs olyan, hogy mire kell edzeni, mivel ehhez a gyakorlathoz effektíve az összes izmodnak fejlettnek kell lennie. Amit én eleinte a leginkább éreztem, az alkar, a hát, a comb, illetve a bicepsz volt. Mondjuk én először az átkulcsolós változattal kezdeném...
2014. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb a törzsizom erősítése.

Csinálj sok dragon flag-et, csinálj sok felülést úgy hogy amikor felülsz kifordulsz oldalra, csinálj sok ablaktörlőt, csinálj sok kézenállást, mert hozzá kell szoktatni a karjaidat hogy tartsa a súlyod.

Csinálj csípőemelést úgy hogy egyik kézzel támaszkodsz oldaltámaszban, a lábaidat fel teszed valamire magasabbra, és leengeded csípőd a földig, aztán fel, ezt mindkét oldalra. Én is kb. ezekkel tanultam meg.

2014. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzés 2 című könyvben vannak rávezető gyakorlatok.
2014. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az előttem szóló írta. A core izmokat kell fejleszteni piszkosul. És a testzsírt csökkenteni!

Hiába vagy bika, ha túl nehéz vagy sosem fog sikerülni a zászló.

2014. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a Hasznos válaszokat!

(Lelkesen gyakorlok)

2014. ápr. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!