Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire veszélyes erdőn...

Mennyire veszélyes erdőn egyedül futni?

Figyelt kérdés

szóval egyedül járok erdőn futni és kiváncsi vagyok ez mennyire veszélyes.. nem emberektől félek hanem vadaktól -koskoromba volt szerencsém vaddisznóval találkozni és akkor még csapatba is voltunk-persze megbeszéltünk megállunk senki se fog futni, de mikor a kutyánk úgy be tojt és elinalt futottunk mind :) -szerencsére a disznó nem jött utánunk..

szóval ha erdőbe megyek földes úton, ösvényen nappal mennyi a valószínűsége hogy vaddal találkozok? meg persze ott zenét se igen merem hallgatni hisz akkor nem hallom ha zörögne a bozótba.

olvastam egyedül is veszélyes, mert egy lábficamnál is hogy jutok ki vagy esetleg törésnél -persze ez nem túl gyakori.

amúgy nőnemű is vagyok :)


2014. ápr. 22. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
párzási és ellési időszakban nem ajánlott. mert agreszivebbek a vadon élő állatok. kicsinyeit védi stb. de egyébként jó ötlet :)
2014. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

(koskoromba-kiskoromba.)


köszi a választ. én is ilyesmiket olvastam ha kicsinyei vannak akkor támadhat vagy ha menstruál a nő-bár ez kitudja igaz e..

mindenesetre eléggé beparáztam.. minek olvasok ilyeneket..

ismerősünk meg mondja nem félek egyedül futni? -vannak ilyesztegetők.. -na én nem embertől fosok hanem a vadaktól, póráz nélküli kutyáktól.

De aszfalton meg unalmas pályán se jó futni. az aszfalt az ízületeknek nem jó :(

2014. ápr. 22. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
A vadak kevésbé veszélyesek, inkább az emberektől és a bokaficamtól félnék. Legyen nálad egy paprikaspray és mobiltelefon és hát ne testhezálló rózsaszín naciban menj.
2014. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és a bokaficam ne hidd, hogy nem gyakori!
2014. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocs, hogy nem válaszolok Kérdező, de te válaszoltál egy olyan kérdésre az Ezotéria kategóriában, ahol ilyen faház téma volt?
2014. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

igen én is írtam az ezo faházasra hogy ilyesztegetőktől nem csak a vadtól félek.ha az nem kamu kérdés akkor vki szívatja őket ..

rájuk kéne írni túlélték e az utolsó éjszakát..

2014. ápr. 22. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:

a nagy vaddisznó jobban fél tõled mint te tõle, eszébe nem jut a közeledbe menni, ha csak nem akicsinyeit védi, én max a kóborkutyáktól tartanék, ha egy gyenge csajszi lennék, de eddig minden kutyàval sikerült összebariznom. zenét elvbõl nem hallgatok erdõben, sokkal pihentetõbbek az erdõ hangjai, alföldön elõfordulnak viperák, de azok esetleges marása is csak egy darázscsípés, mondjuk ott meg erdõ nincs nagyon :)

én szoktam járni vadat lesni egy megvilágosult "volt" vadász haverommal, a vaddisznók, a legnagyobb szarvasok minden a legapróbb neszre elmenekülnek a fényképezõink elõl...

2014. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

erőben kocogáshoz kérd kölcsön egy ismerősöd böhöm kutyáját.

mindenki jól jár így.

lemozgatod az ismerősöd állatát,a kutya is élvezni fogja,egy német juhász meg már elég jó szatír elijesztő.

elég sokan kocognak kutyával.

a kullancs cseppet meg állod az ismerősnek cserében.

2014. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!